Mariho Hudební Párty - multižánrový hudební projekt pro oživení Zámeckého náměstí ve Frýdku–Místku

  • 9. července 2020,
  • 8:14,
  • PR

Podstata Mariho Hudební Párty spočívá v tom, že na Zámeckém náměstí ve Frýdku-Místku se propojí místní podnikatelé a postaví se 3 stage s profesionálním ozvučením. Tyto stage budou moci využít písničkáři a zpěváci pro hudební koncerty, ale i divadla nebo menší divadelní soubory, bude zde možné pořádat recitály nebo taneční vystoupení.

Hudební projekt ve spolupráci s frotmanem kapely Marian 333 je zaměřen na podporu kulturního dění v malých městech a obcích a na podporu cestovního ruchu a současné ekonomiky. Cílem této akce je podpořit umělce a místní podnikatele jako jsou malé kavárny a hospůdky se zahrádkami v těžké době a zároveň rozpohybovat kulturní akce pro veřejnost.

Mariho Hudební Párty je skvělou příležitostí pro talentované umělce, kteří se chtějí ukázat světu. Jak říká frotman kapely Marian 333: "My sami jsme neměli moc příležitostí si zahrát, nevěděli jsme na koho se obrátit a bylo to tehdy dost těžké. Teď už jsme trochu v lepší pozici (smích) a také nám někdo ze začátku pomáhal, abychom si mohli vůbec někde zahrát. Teď to spíše beru jako povinnost pomáhat druhým. A razím heslo jednou dáš, třikrát se ti vrátí a zatím to funguje," říká s úsměvem Marian.

První Mariho hudební párty proběhne na Zámeckém náměstí ve Frýdku - Místku. Hledáte-li zajímavý tip na víkend, poznačte si datum 26. 7. 2020.

Těšit se můžete na kapelu AC/DC REVIVAL, která vystoupí na zahrádce před Hotelem Caffe Maxim a pro skupinu to bude velká premiéra, protože tahle partička objíždí sama velké festivaly a řekla si, že tímto koncertem chce podpořit tenhle šílený nápad. Dále vystoupí písničkář Adam Bartoš a zpěvák Petr Vrána Taraba, pro nejmenší bude připraveno malování na obličej a dokonce přijede i Klaun z Balónkova. K tomu budou místní podniky připravovat svoje speciální dobroty.PM Kozel s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 10 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Lukáš Rinka - Gyros Kravaře
Kravaře
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

EEREE s.r.o. - pracoviště
Bruntál
od 8 050 do 8 050 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků