Podzimní veletrh medu Včela!!! je tady!

  • 17. září 2020,
  • 17:13,
  • PR

Veletrh Včela!!! proběhne tentokrát v netradičním podzimním termínu a také jeho obsahová náplň bude odpovídat tomu, co nám podzimní příroda dává. Nová koncepce veletrhu se zaměřením na med a Apiterapii, jejímiž hlavními body jsou MED – PYL – MATEŘÍ KAŠIČKA, vám přinese pestrou nabídku výrobků z medu, včelích produktů i včelařských potřeb. Doprovodný program se pak zaměřuje na přednášky, jejímž hlavním tématem budou včelí produkty, lidské zdraví, apiterapie a konečný spotřebitel obecně.

V netradičním termínu, zato s paletou skvělých medů a včelích produktů.

9.–10.10. 2020, Černá louka Ostrava, Pavilon A

Během obou veletržních dní se můžete těšit na bohatý doprovodný program, během něhož významné osobnosti z oblasti včelařství pohovoří o aktuálních tématech, kterými jsou např.: včelaření bez chemie, měření oxidačního stresu u včel, včelaření na malých buňkách, použití termokomory v chovu včel anebo včelaření v souladu s přírodou. Dozvíte se také, jak se liší imunitní reakce zimní a letní generace včel. Propagátor přirozeného vedení včelstev Mgr. Václav Sciskala představí důležitost izolátorů při zdolávání nebezpečných nemocí včelstev přednáškou „Izolátory matek v praxi a jejich budoucnost“. Včelaření v Polsku přiblíží Dr. Wieslaw Londzin. Národní koordinátor projektu COLOSS, Mgr. Jiří Danihlík, Ph.D. seznámí s mezinárodním projektem pro české včelařky a včelaře, který monitoruje úspěšnost zimování včelstev.


Na veletrhu se budou prezentovat významní prodejci a výrobci z Čech, Polska i Slovenska, kteří nabídnou potřeby a prostředky ke včelaření, úly, medomety, včelařské oděvy firem Lysoń, Medomety z Valašska, Medový dvůr, Apis MORAVA s.r.o., Baze Alfa, Global Apis, Včelí farma Božík, Včelí e-shop s.r.o., Marius Adamek. Nebude chybět také oblíbený sortiment jako jsou výrobky z medu a včelích produktů, voskované ubrousky (Karane), medové svíčky, medová kosmetika, odborná literatura i literatura pro děti a mnoho dalších.

Veletrh provoní medová nabídka jídel a nápojů. Můžete se těšit na grilovaná medová žebírka, medovou zmrzlinu s příchutí povidel nebo vanilky, medovníky, medové perníčky a další medové dobroty. Myslíme také na medové pivo a medovinu.

Při organizaci veletrhu nezapomínáme ani na naše nejmenší. Pro děti budou připraveny zábavné kvízy, omalovánky i malé dárečky. K vidění budou opět včelky a čmeláci ve skleněných úlech doplněné o spoustu zajímavostí o včelaření. Přijďte na Podzimní veletrh medu Včela!!! a vyberte v soutěži O nejlepší med Moravskoslezského kraje svého favorita.

Organizátory veletrhu jsou Černá louka s.r.o. a Včelařský spolek Moravy a Slezska, z. s.
Záštitu nad veletrhem převzal prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. hejtman Moravskoslezského kraje.

Souběžně se na Černé louce bude konat festival Zdraví & Duše, který se zaměřuje na zdraví, celostní medicínu a esoteriku. Na obě akce stačí zakoupit jednu společnou vstupenku!

Vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s onemocněním covid-19 neustále sledujeme vývoj a monitorujeme opatření. Během festivalu bude zajištěn dostatek dezinfekčních prostředků, s ohledem na váš komfort a bezpečí budou mezi stánky větší rozestupy. V souladu s platnými nařízeními ve všech vnitřních prostorách areálu Černé louky vás návštěvníky žádáme o dodržování povinnosti zakrýt dýchací cesty rouškou, šátkem či jinou hygienickou ochranou úst a nosu.

Termín konání: pátek 9.10. 2020 10:00–18:00, sobota 10.10. 2020 10:00–18:00
Místo konání: Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Vstupné: (platí VIP karta 2020)
Jednodenní vstupné:
100,- plné
50,- snížené: děti od 6 let včetně, studenti (s platným studentským průkazem), senioři (nad 63 let včetně), držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů
20,- hromadný vstup pro žáky ZŠ (doprovod zdarma), prodej pouze na místě.
Zdarma děti do 5 let včetně, doprovod ZTP/P

Více informací na www.vcelaostrava.cz , na facebooku @cerna.louka.ostrava.GELIUS s.r.o. Ostrava
Ostrava
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

TDB security s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 95 do 120 Kč/hod.

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků