Heimstaden - dárkové poukazy

  • 29. října 2020,
  • 9:26,
  • PR

Společnost Heimstaden se zapojila do boje s Covid 19. Její zaměstnanci pomáhají hygienikům trasovat. Byty nabídla bezplatně dobrovolníkům, ale to není zdaleka všechno. Teď se Heimstaden rozhodl nakupovat potraviny od svých komerčních nájemníků a zdarma je poskytovat lidem v první linii. V rámci projektu "Myslíme na vás".

Jan Rafaj, generální ředitel Heimstaden Czech: "My ve firmě hledáme neustále způsoby, jak být užiteční v téhle době. Přirozeně začínáme od těch našich nejbližších. To znamená, to jsou naši nájemníci. Nejvíc jsou dotčeni právě uzavřené různé provozovny a tak jsme se rozhodli, že jim pomůžeme. Zvýšíme jejich obrat výdejů přes okýnka a zároveň to co nabízí, v tomto případě jsou to zákusky, jinde to může být stravování. Tak budeme zavážet do první linie těm, kteří jsou od rána do večera v nasazení doslova zdraví, tak aby pomohli tu situaci přečkat. Takže snažíme se propojovat ty světy a udělat něco pozitivního v téhle době. A chci tím vyzvat každého. Každý může něčím malým přispět. My vás chceme alespoň maličko symbolicky podpořit, abyste vydrželi tuto situaci, protože máte skvělé dorty."

Právě propojení pomoci nájemníkům a zdravotníkům zároveň je na projektu "Myslíme na vás" unikátní.

Jan Rafaj, generální ředitel Heimstaden Czech: "Byť to není nic zásadního, protože samozřejmě ten obrat, který uděláme těma několika kousky dortu určitě ty jednotlivé provozovny nezachrání. Je to spíš symbol a výzva všem ostatním, že každý když přidáme, uděláme něco malého, podpoříme umělce ve svém okolí, podpoříme uzavřené provozovny, podpoříme ty, kteří jsou nejvíc postiženi, tak ta situace přece jen může být lepší."

Pomoc nájemníkům se děje prostřednictvím speciálních voucherů.

Kateřina Piechowicz, tisková mluvčí Heimstaden Czech: "My jsme se rozhodli pomoci našim nájemcům nebytových prostor a vlastně už v první vlně covidu jsme od nich nakoupili zboží ve formě voucherů za zhruba osm set tisíc korun. A teď přichází doba, kdy jsme se rozhodli ty vouchery uplatnit a to zboží věnovat tam, kde je potřeba. Domluvili jsme se s Fakultní nemocnicí a chceme udělat radost doktorům a sestřička. Oslovili jsme čtyři majitele cukráren a restaurací tady v Porubě a budeme v následujících několika týdnech vozit právě jejich výrobky a dobroty doktorům a sestřička. Budou to vesměs sladkosti, kafe, chlebíčky. Prostě takové svačiny, které udělají radost a přijdou vhod."

Ondřej Soška, vedoucí kanceláře ředitele FNO: "My jsme vždycky velice rádi, když si kdokoliv vzpomene na naše zdravotníky, kteří jsou v první linii v tom pomyslném boji s koronavirem a poděkuje jim za jejich náročnou a obětavou práci."

Heimstaden zároveň pokračuje v projektu "Haló nejste sami" do kterého jsou zapojeni studenti Ostravské univerzity a ADRA.SWIETELSKY stavební s.r.o. - oblast Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Milan Přadka - pracoviště Opava
Opava
od 200 Kč/hod.

Detail

Stavby COMPLET s.r.o., Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků