Nakupte i prodávejte své výrobky na Trzisteradosti.cz. Celý výtěžek patří Hospicu Ondrášek

  • 9. prosince 2021,
  • 12:20,
  • PR

Opět jsme otevřeli Vánoční Tržiště radosti. Tržiště, kde mají z jednoho vánočního dárku radost hned 4 lidé. Věci, které na něm najdete totiž skrývají hlubší smysl.

Tržiště radosti běží už potřetí a pokaždé na něm lidé najdou mnoho různých příběhů. Jeden z nich přináší paní Kamila: „Ráda vkládám věci, které si lidi nakupují, abychom tak společně pomohli nevyléčitelně nemocným, o které Mobilní hospic Ondrášek pečuje. Dělá mi radost, že si někdo koupí můj výrobek. A taky na Tržišti nakupuje vášnivě celá má rodina. Bydlíme v Čechách a rozhodli jsme se, že si uděláme výlet do Ostravy. Přes Tržiště jsme tak nakoupili ubytování v hotelu, poukazy do restaurací a k tomu pár dalších výrobků. Největším výrobkem je dřevěná socha anděla. Měří 150 cm a váží 70 kg. Tu si v Ostravě vyzvedneme a dovezeme domů. Náš výlet díky Tržišti dostane jiný rozměr. Naše zábava pomůže lidem, kteří to potřebují. A to je krásné.“

Tržiště funguje na dobré vůli lidí a firem, kteří darují své výrobky, zážitky a služby. A taky těch, kteří na něm pořizují vánoční dárky. Veškerý výtěžek totiž použijeme na péči o naše pacienty. „Podpora těchto dárců je pro nás důležitá. Díky ní můžeme být v domácnosti lidí tak dlouho, jak potřebují a můžeme péči přizpůsobit individuálně nemocnému i jednotlivým členům rodiny,“ vysvětluje ředitelka Mobilního hospice Ondrášek Bronislava Husovská.

Tak se podívejte na Vánoční Tržiště radosti. Vložte do něj něco za sebe nebo nakupte dárek, který má smysl. Nabídku každý den doplňujeme.

• Udělejte radost tomu, kdo věc vyrobil.

• Udělejte radost svým blízkým originálním kouskem.

• Udělejte radost sobě tím, že pomůžete někomu dalšímu.

• Udělejte radost umírajícím lidem, kteří chtějí zůstat doma až do konce.

Darujte nebo si pořiďte dárek a splňte tak nevyléčitelně nemocným poslední přání.

Mobilní hospic Ondrášek

Mobilní hospic Ondrášek pomáhá nevyléčitelně nemocným dětem a dospělým v poslední fázi jejich nemoci, aby mohli zůstat doma se svými rodinami. Poskytujeme odborné zdravotní služby. Doprovázíme rodinu během péče i po úmrtí jejich blízkého. O dětské pacienty pečujeme již 10 let. Vzděláváme odbornou i laickou veřejnost. Pořádáme celostátní kampaň na podporu mobilních hospiců s názvem DOMA.
T-DIRIT s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 200 Kč/měsíc

Detail

Mallne Style s.r.o. - Slezská Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Roman Gelner - Restaurace ŠODEK a NIMROD Vratimov
Vratimov
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků