Přijeďte na předvánoční prodej kaprů do prodejen v Opavě, Žermanicích a Petrově rybníce u Krnova

  • 23. listopadu 2020,
  • 10:35,
  • PR

Předvánoční prodej kaprů z produkce státního podniku Povodí Odry s rozšířenou prodejní dobou bude zahájen 15. prosince a ukončen 23. prosince 2020. Zveme Vás do prodejen v Opavě, Žermanicích pod přehradou a Petrově rybníce u Krnova. Aktuální prodejní doby jsou uveřejněny na webových stránkách www.pod.cz. Nabízíme rovněž možnost zpracování zakoupených ryb.

Naše ryby mají v letošním roce špičkovou kvalitu. Přírůstek byl tvořen více jak z poloviny přirozenou potravou a přikrmovány byly pouze kvalitní pšenicí. Pro letošní Vánoce máme kaprů dostatek.

Současně vodohospodáři z Povodí Odry nabízí i celoroční prodej čerstvých ryb. Prodejní doby jsou uveřejněny opět na webových stránkách státního podniku Povodí Odry. www.pod.cz.

Na to, jak velkého kapra si máme koupit, jsme se zeptali vedoucího rybného hospodářství Ivo Jedličky.

Ivo Jedlička, vedoucího rybného hospodářství Povodí Odry: Záleží na spotřebiteli. Velikost ryby nemá určitě vliv na její chuť. Vždy záleží na skutečnosti, v jakém prostředí byla ryba chována a čím také krmena. Také dostatečné vysádkování před samotným prodejem je důležité.“

Rybné hospodářství státního podniku Povodí Odry je rozčleněno na účelové a produkční. To účelové je dáno ze zákona péčí o vodárenské nádrže a tím i starostí o jejich vyvážené rybí obsádky. V rámci této péče využíváme naše produkční kapacity také k chovu tržních ryb určených pro prodej.

Povodí Odry provozuje 3 pstruhové farmy (Morávku, Kružberk a Žermanice) a pak rybniční hospodářství Petrův rybník. Celkem obhospodařuje cca 50 ha rybníků. Ročně nabídneme do prodeje kolem 50 tun rybničních druhů (kapr, amur, tolstolobik, lín, sumec, štika, candát) a zhruba 80 – 100 tun pstruhů. Celoročně jsou v provozu tři stálé prodejny v Opavě, Krnově a Žermanicích, kde nabízíme naše ryby a to včetně opracování.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přejí rybáři z Povodí OdryOstravské opravny a strojírny, s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

SNABYTEK COMPANY s.r.o.*
Ostrava
od 25 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o.- Karviná
Karviná
od 3 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků