Nevíte jaký vybrat příměstský tábor pro své děti?

  • 16. února 2021,
  • 9:59,
  • PR

Letní prázdniny jsou nejčastěji spojovány s dovolenou, odpočinkem a zábavou. Spousta rodičů pak řeší kam s dětmi, když nemohou samotné zůstat doma a oni musí do práce. K prarodičům? Kamarádům? Skvělým řešením, jak dětem zpestřit prázdniny a zároveň jim dopřát spoustu nových zážitků a zkušeností, jsou pobytové a příměstské tábory. Jak vybrat ten správný?

Na základě čeho rodiče vybírají tábor?

Při výběru kvalitního příměstského tábora je důležité dbát na jeho zaměření a zájmy vašeho dítěte. Přece jen je každé dítě jiné a má své záliby a koníčky. Trendem posledních let je zájem dětí o vědu a bádání, a to již od předškolního věku. Z našeho průzkumu vyplývá, že rodiče vybírají tábor především podle jeho zaměření, zájmu dítěte či předchozí zkušenosti. Spousta rodičů dá také na doporučení přátel. V neposlední řadě hraje roli také termín a cena.

Je nutné si prověřit pořadatele?

Ano. Důležitou součástí výběru je právě prověření pořadatele. V dnešní době již existuje spousta pořadatelů letních táborů. Zjistěte si tedy, jak dlouho působí na trhu a jaké je jeho portfolio služeb. Pořádá i jiné aktivity pro děti, jaké jsou na něj ohlasy? V neposlední řadě si zjistěte, co vše je v ceně tábora. Pomůcky, strava, pití, výlet…. Nebojte se do organizace zavolat a na vše, co nenaleznete na webu, se zeptat.

Veselá věda pořádá nejen příměstské a pobytové tábory, ale i kroužky pro děti, workshopy, doprovodné programy a nabízí také zábavu na doma. Dětem se věnuje přes 10 let a tábory prošly již tisíce dětí z celé České republiky.

Je vaše dítě zvídavé a nevíte jaký tábor vybrat?

Máte-li doma zvídavé dítě, které baví bádat, zkoumat a má plno otázek co a jak funguje, je pro něj Veselovědní tábor jako stvořený. Tábor plný pokusů a zábavy slaví úspěch u dětí po celé České republice. V letošním roce je připraveno více než 180 turnusů pro děti od předškoláků do 12 let. A co nás čeká letos? Víte, co umí rostliny a co se naučily od zvířat a co vše dovede voda? Na tyto a spoustu dalších otázek si odpovíme na Veselovědních táborech.

Kdy tábor rezervovat?

V poslední řadě je důležité tábor vybírat s předstihem a včas se zaregistrovat. Spousta rodičů nechává výběr táborů na poslední chvíli, což často mívá za následek plnou obsazenost vybraného tábora. Není nic horšího, než smutné dítě, které sedí během prázdnin doma, zatímco jeho kamarádi si užívají na táboře.

Doporučujeme registraci neodkládat a provést ji co nejdříve.HAMOR-STAV s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 18 500 Kč/měsíc

Detail

SALEX-STAV s.r.o..
Ostrava
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 4 000 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků