MS BOX - low carb krabičková strava pro náročné

  • 28. července 2021,
  • 19:14,
  • PR

Stravovací systém MS BOX je navržen nikoliv pouze jako krabičková strava za účelem hubnutí, ale jako ucelený program v délce 3 měsíců. Je to tříměsíční cesta k Vašemu zdraví, silné imunitě, energii a dobré náladě. Pestrý a vyvážený jídelníček je připravován z čerstvých a lokálních surovin, bez lepku a Low carb. Kurýr Vám jídlo přiveze domů nebo do práce.

Ing. Adam Levit, zakladatel MS BOX: "Všichni asi víme, že v dnešní uspěchané době nám nezbývá příliš času pro sebe. Zejména ženy to jistě dobře znají a denně řeší, co uvařit, aby to bylo zdravé a rodině to chutnalo. Jedním z pozitiv stravovacího systému MS BOX je nesporná úspora času, který je dnes tou nejcennější komoditou. A úspora peněz? Už jste si někdy zkusili spočítat kolik Vás stojí jídlo, které si kupujete či necháte dovézt z restaurace? Kolik Vás stojí pořídit si kvalitní suroviny pro přípravu nutričně vyvážených jídel doma? Každý den Vám náš kurýr s úsměvem doveze zdravé, kvalitní, vyvážené a chutné jídlo až ke dveřím, ať už domů či do práce. MS BOX tedy šetří jak Váš čas tak peníze."

Všechna jídla jsou připravována z čerstvých, lokálních a sezónních surovin tak, aby byl zachován maximální obsah vitamínů, enzymů a důležitých minerálních látek. Vaříme bez lepku a v LOW CARB složení, tedy podle zásad rozumného nízkosacharidového stravovaní (ale nejsme zastánci fanatického LOW CARB ve smyslu vyřazování mnohých zdravých potravin z jídelníčku).

Jídla se připravují v brzských ranních hodinách a dostáváte tak čerstvé jídlo každý den, nikoliv den předem.

Jako jediní na trhu „krabičkových diet“ používáme výhradně ekologické skleněné obaly.

Náš stravovací program zahrnuje tři vyvážená jídla denně (podle nejmodernějších výživových trendů o nutnosti dodržení pauzy mezi jídly), která doplňujeme námi vyvinutým MS PROTEINEM v několika lahodných příchutích.

Dbáme na to, aby se jídelníček pravidelně obměňoval a každé jídlo bylo nejen zdravé a vyvážené, ale také barevné a chutné tak, aby jídlo bylo zážitkem pro všechny Vaše smysly.

Součástí programu je vstupní vyšetření (komplexní diagnostika včetně zjištění objemu podkožního tuku a úrovně svalové hmoty) a konzultace s výživovým poradcem, podpora a možnost konzultací v průběhu programu a závěrečné vyšetření. Program je sestavený specificky pro muže a pro ženy tak, aby vyhovoval jejich rozdílným metabolickým potřebám.

Doporučujme využít výhody tříměsíčního programu jako celku, neboť výsledky se pak opravdu dostaví a jejich efekt je při následném dodržování zásad zdravého životního stylu i s občasným hřešením, které k životu patří, trvalý. Nicméně umožnujeme zájemcům možnost týdenní či měsíční „ochutnávky“ programu na vyzkoušení.

Vše podstatné najdete na našich webových stránkách www.msbox.eu.ASTRAFOOD a.s.. - Ostrava
Ostrava
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

TSS Cargo a.s., Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků