Scénáře, hudby i textů se ujala režisérka a učitelka Olga Grossmannová.
Olga Grossmannová, režisérka, autorka představení: „Obrovský pomoc a díky všem učitelům, kteří tedy maximálně pomáhali, pan ředitel jako vždy zajišťoval celou logistiku. Hrajeme Malého prince k 80. výročí vydání knihy Exupéryho, je to takové slavnostní představení na jeho počest. Hrají to všechny děti z Amosky od 1. do 5. třídy. Hrozně se na to těšili, dokonce jsme měli i alternace nacvičené.“
V novém divadle si zahráli všichni žáci školy, někteří i ve více rolích.
Ríša Suchý, herec: „V tomto divadle nehraju nic, ale v divadle pro školy jsem hrál Malého prince. Trvalo mi to docela dlouho, i tak jsem se tam trošku pletl, no.“
Mecová: „Hraju malého prince a celkem dlouho jsem se to učila.“
Anežka: „Hrajeme růže.“
Sofie Mikolášová: „Já jsem ta hlavní růže a už jsem byla mnohokrát v televizi, takže toto je poslední, co jsme tady ve škole.“
Karolína Zdvyhalová: „Já hraju lišku, je to vlastně jedna z hlavních postav, divadlo mě prostě moc baví a v televizi jsem taky byla mockrát.“
Rozálie Marie Zmydlochová: „Já hraji zeměpisce, hraji už poněkolikáté.“
Maxim Madura: „Zpíval jsem a nahrával jsem písničky s paní učitelkou Růžička, Had a Beránek a hrál jsem domýšlivce.“
Jonáš Grossmann: „Už jsem tady hrál a dneska hraji Slunce, minule jsem hrál Ježíška, minulý rok jsem hrál námořníka.“
„Mám dvě role, hraju pilota a dítě.“
Zájem i školní divadlo byl tradičně obrovský, představení Amoska odehrála pro předškolní děti, následně pro starší školáky a odpoledne i pro rodiče a veřejnost.