Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Automaty na ochranné a hygienické pomůcky už má i Ostrava-Poruba

Také Ostrava-Poruba už má tak zvané rouškomaty. Nainstalovány byly na nejfrekventovanějších místech obvodu, aby byly dostupné co největšímu počtu obyvatel. A to na Hlavní třídě.

Ostrava má 21 automatů se zdravotnickým materiálem. Dva z nich jsou k dispozici i obyvatelům Ostravy-Poruby. Fungují na bankovky i mince 24 hodin denně.

“Jeden je na Floridě a druhý se nachází na Hlavní třídě v blízkosti Alšova náměstí. Poptávka po takových automatech je obrovská. Snažili jsme se, abychom občanům nabídli tuto pomoc jako první, tudíž od samotného začátku jednání uběhlo 5 dnů. Museli jsme samozřejmě také zajistit smlouvu a samotné místo instalace. Takže dá se říct, že to bylo zajištěno v rekordním čase,” říká Miroslav Otisk, místostarosta MOb Ostrava-Poruba

Kromě roušek jsou v automatech k dispozici i jednorázové rukavice a dezinfekce. Právě těchto ochranných pomůcek proti koronaviru je stále velký nedostatek. 

“Díky pásům, které uvnitř jsou, ty, které vám posléze budou vydávat roušky a respirátory, tak je to patentovaný systém, který je jeden z nejspolehlivějších na světě. Tak věříme, že vše bude fungovat bezchybně,” uvádí Jan Malík, ředitel  Pick Up 24 hodin

Sortiment produktů bude dodavatelská firma pravidelně doplňovat podle potřeby a situace na trhu.  
The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

CG TOOL s.r.o. (areál Moravských železáren)

od 160 Kč/hod.

Detail

Hornická nemocnice s poliklinikou spol. s r.o.

od 23 000 do 25 100 Kč/měsíc

Detail

CZECH CLEAN SERVICE, s.r.o. - provozovna

od 13 000 do 14 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků