Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V OC Forum Nová Karolina je nový Land Rover za pětistovku!

OC Forum Nová Karolina připravilo pro své zákazníky soutěž o nový vůz Land Rover. Zájemcům k účasti v soutěži o luxusní vůz stačí nákup v jakékoli obchodní jednotce OC Forum Nová Karolina, a to v hodnotě 500 korun. Soutěž potrvá až do 16. června a o týden později pak bude slavnostně vyhlášen vítěz soutěže.

V sobotu 4. května odstartuje obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina pro své zákazníky soutěž o nový vůz Land Rover.

„Soutěž potrvá až do 16. června 2013 a zájemcům pro zapojení do soutěže postačí nakoupit v tomto období v jakékoliv obchodní jednotce či stánku OC Forum Nová Karolina minimálně za 500 korun, s účtenkou dojít k infostánku, kde za ni na základě její hodnoty dostanou příslušný počet soutěžních kuponů, které je potřeba vyplnit a odpovědět na jednoduchou vědomostní otázku. Kupon si poté nechat orazítkovat a pomocí perforované části ho rozdělit na dvě poloviny. Polovinu obsahující otisk razítka soutěže vhodit do zaparkovaného Land Roveru a druhou část si pečlivě uschovat," vysvětluje marketingový manažer OC Forum Nová Karolina Tomáš Lučan s tím, že počet jednorázově vydaných soutěžních kupónů za jednu účtenku není omezen.

Do soutěže je ale možné účtenku použít jen v den nákupu a soutěžní kupon je možné vhodit do Land Roveru také pouze v den nákupu. Dne 21. června pak proběhne slavnostní vyhlášení vítěze této soutěže.

„Pokud ale výherce nebude na této slavnostní večerní akci přítomen osobně nebo nebude mít s sebou soutěžní kupon, výhra propadá dalšímu soutěžícímu v pořadí. Celý průběh soutěže - tedy od zapečetění výherního vozu až po samotné vyhodnocení - bude probíhat pod přísným notářským dohledem," dodává na závěr Tomáš Lučan.

Kompletní pravidla soutěže jsou na www.forumnovakarolina.cz nebo na infostánku OC Forum Nová Karolina.

Soutěžte s OC Forum Nová Karolina o nový Land Rover i vy!



Moravskoslezští policisté trénovali rychlou záchranu osob z probořeného ledu

Dnes 9:56 | Celý MS kraj | Anna Břenková

Policisté z MS kraje trénovali na zamrzlých hladinách pomoc lidem, pod kterými se probořil led. Vyzkoušeli si práci ve speciálních oblecích i záchranu pomocí větví. Cílem výcviku je blesková reakce a sehranost týmu při záchraně života v ledové vodě.

Primátor Havířova Ondřej Baránek byl odvolán, nahradila ho Iveta Kočí Palkovská

Dnes 12:38 | Havířov | Bára Kelnerová

V Havířově se konalo mimořádné zastupitelstvo, na kterém byl z funkce odvolán dosavadní primátor Ondřej Baránek. Nově město povede Iveta Kočí Palkovská za hnutí ANO.

Studénka začala stavební sezonu, musí opravit střechy

Dnes 8:40 | Studénka | Petra Dorazilová

Hned v měsíci lednu zahájila Studénka první stavební akce letošního roku, a to opravy střech na mateřské škole a zámku. Rychlou reakci si v obou případech vynutily havarijní stavy.

Začíná nová kapitola Blücherova paláce v Opavě. Památkově chráněný objekt se dočká rekonstrukce

Včera 21:18 | Opava | Yvona Fajtová

Jedna z nejvýznamnějších historických budov Opavy se po letech příprav dočkala prvního kroku k opravě. Památkově chráněný Blücherův palác vstupuje do první etapy rekonstrukce. Práce se zaměří na opravu střechy a obnovu kanalizace.

Muže zranil při práci v lese strom. Záchranáři ho našli díky aplikaci Záchranka

Včera 23:04 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Zraněného muže v těžko přístupném terénu u Proskovic na Ostravsku se podařilo rychle najít díky aplikaci Záchranka. Operátorka tísňové linky využila její funkci pro přesné určení polohy, která se ukázala jako klíčová. Muž se zranil při práci v lese a do nemocnice ho přepravil vrtulník.

Králík Bohoušek dělá radost seniorům v Havířově

Včera 9:34 | Havířov | Bára Kelnerová

Do Domova seniorů Luna v Havířově přibyl nový mazlíček. Díky chovateli Pavlu Sikorovi tam našel domov zakrslý králík Bohouš, který svou přítulnou povahou těší klienty i zaměstnance.

Jeden most v Moravskoslezském kraji se dokáže sám bránit námraze a ledovce

Včera 12:54 | Celý MS kraj | Libor Běčák

O tom, že namrzlá silnice je pro řidiče nebezpečná, není pochyb. Než se silničáři se svými vozy dostanou všude, často to nějakou dobu trvá. V Moravskoslezském kraji je však jedno místo, které se dokáže námraze a ledovce bránit samo. Jedná se o most v Českém Těšíně.

Karviná připravuje lokalitu pro rodinné domy s kompletní potřebnou infrastrukturou

27. ledna 2026 12:59 | Karviná | Gabriela Stašová

Město Karviná pokračuje v přípravě nové lokality pro rodinné domy v Karviné-Hranicích nad Vagónkou. Cílem je nabídnout klidné bydlení s dobrou dostupností a potřebnou infrastrukturou.

Narvané kontejnery navedly kamarádky k uspořádání novojičínského swapu

Včera 8:28 | Nový Jičín | Petra Dorazilová

Skupina žen uspořádala v Novém Jičíně swap, který dal druhou šanci dámskému oblečení. Inspirací byl podnět, který zazněl na jednání zastupitelstva.

Seniorům v havířovském domově dělá nově společnost králík Bohoušek

27. ledna 2026 11:22 | Havířov | Bára Kelnerová

Do Domova seniorů Luna přibyl nový mazlíček. Díky chovateli Pavlu Sikorovi tam našel domov zakrslý králík Bohouš, který svou přítulnou povahou těší klienty i zaměstnance.

Do Ostravy se vrátí Smrt. Socha Jiřího Babíčka ozdobí předprostor krematoria

Dnes 14:36 | Celý MS kraj | Tomáš Kořistka

Do Ostravy se po téměř 30 letech vrátí socha Smrti od Jiřího Babíčka. Původní dílo z pryskyřice bylo kvůli špatnému stavu odstraněno, ale tentokrát bude plastika vytvořena z bronzu. Unikátní je, že ji znovu tvoří Jiří Babíček, který už má 95 let. Smrt bude sedět před obřadní síní krematoria.

Hosté ve studiu: Andrea Lipjaková, vedoucí protiepidemického oddělení Karviná

Chřipková epidemie v kraji, nejvíc ohroženi jsou senioři a malé děti

Žáci Střední školy technické v Opavě se mohou těšit na nové dílny

Včera 16:00 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal

Střední škola technická v Opavě se dočká nových moderních dílen. Moravskoslezský kraj slavnostně zahájil stavbu specializovaného zázemí pro výuku technických oborů. Projekt za více než 70 milionů korun podpoří i Evropská unie.

Koncert učitelů na ZUŠ Frýdek-Místek má dlouhou tradici

Včera 16:00 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal

O Základní umělecké školy v MS kraji je velký zájem. Děti v průběhu školního roku vystupují na různých koncertech a soutěžích a učí se prezentovat před veřejností. Tentokrát se ale role vyměnily. Ve Frýdku-Místku koncertovali učitelé Základní umělecké školy a v hledišti seděli jejich žáci i s rodiči.

Hosté ve studiu: Martin Gebauer (ANO), náměstek hejtmana MS kraje

V MS kraji chybí zhruba 100 zubařů, jak situaci řeší vedení kraje?

Ostravští celníci pronásledovali rychlé auto na dálnici. Našli drogy a zbraň

Včera 11:12 | Celý MS kraj | Anna Břenková

Noční hlídka ostravských celníků zadržela na dálnici rychle jedoucí auto. Při prohlídce vozu objevili téměř 200 gramů pervitinu, marihuanu a střelnou zbraň. Ukázalo se, že řidič má zákaz řízení, je pod vlivem drog a navíc dluží státu peníze. Případ si převzala policie.