Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

ČEZ obhájil pozici mezi nejlepšími kontaktními centry v Evropě

Obsluha zákazníků Skupiny ČEZ zvítězila v soutěži kontaktních center 2014 Top Ranking Performers in the Contact Center Industry v regionu Evropa, Afrika a Blízký Východ. Nadstandardní péče Skupiny ČEZ o zákazníky a pozornost, kterou zákaznické obsluze věnuje, tak získaly další mezinárodní ocenění v podobě jedné zlaté a dvou bronzových medailí společně s postupem do celosvětového finále soutěže.

Skupina ČEZ navázala na úspěchy z předchozích ročníků světové soutěže pro kontaktní centra 2014 Top Ranking Performers in the Contact Center Industry. Ta umožňuje vzájemné porovnání kvalit kontaktních center na regionální úrovni, ale i celosvětově. Skupina ČEZ i letos uspěla v konkurenci takových firem, jako jsou nadnárodní společnosti DHL, Vodafone, portugalský Teleperformace, ruský Telekontakt nebo ukrajinský Kyevstar a další. Evropské regionální kolo soutěže se konalo ve dnech 23. až 27. června 2014 v portugalském Lisabonu. „Letos jsme nastartovali implementaci nové strategie v oblasti péče o zákazníka a prodeje našich produktů založené zejména na práci s pozitivními emocemi našich koncových zákazníků. Rádi jsme tedy využili možnosti porovnat směřování našeho zákaznického servisu se světovými špičkami. Konkurence tohoto ročníku byla velmi silná a potěšilo mě, že zaměření na cílevědomou práci se zákaznickými emocemi v oblasti péče a prodeje je uznávaným trendem nejen u nás,“ říká o průběhu soutěže Aleš Kubík, generální ředitel společnosti ČEZ Zákaznické služby. Pro Skupinu ČEZ je kvalitní péče o zákazníky jednou ze strategických priorit. „Skutečnost, že jsme opět uspěli v mezinárodní konkurenci, považuji za skvělou zprávu pro nás a především pro naše zákazníky. Úspěchu bychom nedosáhli bez snahy o neustálé vylepšování standardů služeb a velkého nasazení našich zaměstnanců. Ocenění získaná v Lisabonu jsou pro nás poctou a současně výchozím měřítkem do budoucna,“ dodává Kubík.

K úspěchu Skupiny ČEZ se vyjádřil i prezident ContactCenterWorld.com Raj Wadhwani: „Skupina ČEZ patří každoročně k favoritům soutěže. Představuje to nejlepší, co lze od kandidátů na světovou cenu kontaktních center očekávat. Oceňujeme zejména novou strategii striktně orientovanou na zákazníka a vytváření zákaznických vztahů na principu důvěry. Zákazníci se pak mohou spolehnout na osvědčenou kvalitu. Skupina ČEZ právem postoupila do celosvětového finále.“

Soutěž 2014 Top Ranking Performers in the Contact Center Industry pořádá tradičně agentura ContactCenterWorld.com, světová jednička na globálním trhu podpory organizací působících v oblasti kontaktních center. Regionální kolo soutěže se letos na konci června konalo v portugalském Lisabonu. Tam Skupina ČEZ získala jednu zlatou a dvě bronzové medaile. Zároveň postoupila do světového finále soutěže, které se uskuteční 10. až 14. listopadu v americkém Las Vegas.

Obchodní kanály Skupiny ČEZ

Zákazníci Skupiny ČEZ mají řadu možností, jak společnost kontaktovat. K dispozici je široká síť zákaznických center pro osobní kontakt či zákaznická linku 840 840 840, která je v provozu 24 hodin denně po 7 dní v týdnu. Pro elektronickou komunikaci je možné použít buď email cez@cez.cz, nebo webchat na stránkách www.cez.cz v záložkách elektřina a plyn. Odkudkoliv mohou zákazníci používat internetovou samoobsluhu ČEZ ON-LINE pro správu svého účtu v oblasti dodávek elektřiny, plynu, tepla nebo telefonních služeb Mobilu od ČEZ.



Policista skočil do ledové Ostravice pro tonoucího mladíka

Dnes 14:33 | Ostrava-Centrum | Anna Břenková

21letý mladík se topil v řece Ostravice u Sýkorova mostu v Ostravě. Policisté byli na místě za pár minut. Jeden z nich bez váhání skočil do ledové vody pro nehybné tělo. Následovala dramatická resuscitace. Po dvaceti minutách se srdce mladíka znovu rozbušilo.

Ostravou prošel hornický průvod. Slavnost ukončila mše v katedrále Božského Spasitele

Včera 14:19 | Ostrava-město | Tomáš Kořistka

Poslední vozík uhlí na Dole ČSM ve Stonavě znamená definitivní tečku za těžbou uhlí, kterou má v DNA už od svého vzniku Ostrava. Proto se i v moravskoslezské metropoli u této příležitosti uskutečnila rozlučková akce, kterou odstartoval hornický průvod městem.

18letý mladík vyhodil do povětří výdejní box na zásilky v Hnojníku

Dnes 11:00 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Přišel v noci k výdejnímu boxu, vložil do něj trhavinu a ta za chvíli vybuchla. Policie objasnila případ exploze výdejního boxu zásilek v Hnojníku. Zadržen byl 18letý mladík, kterému teď hrozí až 5 let vězení.

Domov Březiny prošel zásadní rekonstrukcí, klienty přijímá už od věku 55 let

Dnes 8:53 | Celý MS kraj | Libor Běčák

Nákladem 390 milionů korun prošel v Petřvaldě na Karvinsku tamní Domov Březiny zásadní rekonstrukcí. Zařízení nyní splňuje současné standardy a přísné bezpečnostní normy.

Těžba černého uhlí v ČR skončila, z Dolu ČSM byl vyvezen poslední vozík

Včera 10:20 | Celý MS kraj | Libor Běčák

Z podzemí Dolu ČSM ve Stonavě na Karvinsku byl ve středu vyvezen symbolický poslední vozík s černým uhlím. Těžba tím skončila nejen v této šachtě, ale po zhruba 250 letech v celé České republice.

Páťáci z Palkovic se učí lyžovat na Mezivodí, starší pojedou do Tater a Alp

Dnes 13:55 | Palkovice | Libor Běčák

Každoroční lyžařské kurzy žáků ZŠ Palkovice odstartovali páťáci, kteří strávili týden v beskydském středisku Mezivodí.

Nový Jičín hostil krajské kolo Nerf ligy volnočasových středisek

Novojičínský Fokus pořádal krajské kolo Nerf ligy. Turnaje se účastnily týmy z pěti středisek volného času, přičemž nejlepší postoupily do celostátního finále.

Po náhlém kolapsu přímo v zubní ordinaci záchranáři napojili pacienta na mimotělní oběh

Rutinní návštěva zubaře se během chvíle změnila v boj o život. Muž přímo v ordinaci náhle zkolaboval a zasahující záchranáři ho museli napojit na mimotělní oběh. Díky rychlému zásahu dnes může o dramatických chvílích mluvit jako o zázraku.

Vzdělávacím centrem projde 4 tisíce lidí ročně. Řidiči mají k dispozici i trenažér tramvaje

Včera 13:14 | Ostrava-město | Tomáš Kořistka

Dopravní podnik Ostrava patří se snaží o co nejlepší podmínky pro cestující, ale dbá i na své zaměstnance. V centru města bylo proto zmodernizováno vzdělávací centrum, kde se školí budoucí řidiči a další pracovníci. K dispozici mají i unikátní tramvajový simulátor.

Defibrilátory zachraňují životy. Teď míří do veřejných prostor Ostravy-Jihu

3. února 2026 18:03 | Ostrava-Jih | Yvona Fajtová

Městský obvod Ostrava-Jih pokračuje v posilování bezpečnosti obyvatel. Do veřejných prostor i k dobrovolným hasičům nyní pořídil další externí defibrilátory, které mohou v případě náhlé zástavy srdce zachránit lidský život.

Hosté ve studiu: Filip Burša, vedoucí ECMO centra FN Ostrava

Lékaři a záchranáři poprvé úspěšně použili mimotělní oběh ECMO přímo v terénu

Rekordy i nominace na halové MS přinesl mítink Czech Indoor Gala

Včera 11:03 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal

Vynikající atmosféru a světové výkony přinesl atletický mítink Czech Indoor Gala v Ostravě. Národní rekordy, rekordy mítinku, nominace na mistrovství světa i nejlepší světový výkon roku, to všechno bylo ve vítkovické atletické hale k vidění.

Moravskoslezští záchranáři vybojovali zlatý hattrick na prestižním turnaji

Včera 11:01 | Celý MS kraj | Anna Břenková

Moravskoslezští záchranáři opět potvrdili, že jsou mistry nejen v zachraňování životů, ale i na ledě. Z mezinárodního turnaje ve Zlíně si odvážejí zlato už potřetí v řadě. Vyhráli všechny zápasy a nastříleli rekordních 33 gólů.

Svíčky z Beskyd putují do celého světa, UNIPAR je v Rožnově vyrábí přes 30 let

3. února 2026 19:45 | Celý MS kraj | Michal Slonina

V malebném srdci Moravskoslezských Beskyd, v Rožnově pod Radhoštěm, se mezi horami ukrývá ráj pro milovníky svíček. Ty si v Rožnově už vybudovaly tradici. Rodinná firma UNIPAR tu jedinečné svíčky vyrábí už více než třicet let. Na začátku všeho stál přitom omyl.