Polanský charitativní běh

22.04. 9:30

Celým výtěžkem ze startovného podpoříme neonatologické oddělení Fakultní nemocnice Ostrava a novorozenecké oddělení JIP2 Městské nemocnice Ostrava, kde se o tyto malé Kulíšky s láskou a něhou starají.

Více na webových stránkách www.polanskybeh.cz a www.kulisekostrava.cz

Nadační fond Kulíšek nedonošeným dětem vznikl v roce 2020 s cílem podpořit Oddělení neonatologie Fakultní nemocnice Ostrava, předčasně narozené děti, „Kulíšky“, které prožívají těžký start do života, a jejich rodiny, které se ocitly v náročné životní situaci.

Miminka do dlaně jsou ve svých prvních dnech a týdnech velmi křehká a zranitelná a jejich život je kolikrát těžce vybojován. Oddělení neonatologie FN Ostrava je jedním z 12 Perinatologických center v ČR a jediným centrem tohoto druhu v Moravskoslezském kraji, které pečuje o tyto malé „kulíšky“. Právě zde se převáží všechna miminka z celého našeho kraje, která jsou nedonošená či mají vážné zdravotní problémy.

Naší snahou je ulehčit rodinám jak po psychické, tak finanční stránce a pro Oddělení neonatologie ve FN Ostrava získat věci a pomůcky, které jsou nákladné, ale které významně zpříjemní pobyt miminka i maminky na oddělení a následně usnadní náročnou domácí péči po odchodu z nemocnice.

NF Kulíšek spustil svou činnost symbolicky na Světový den nedonošených dětí, tedy 17. listopadu.

Datum: 22.4.2023

Místo startu a cíle: Dělnický dům, Polanka nad Odrou

Čas startu: 9.30 dětské závody

10.00hod 10km

10.05hod 2,7km

Přihláška na 7.ročník Polanského charitativního běhu:

https://www.polanskybeh.cz/pri...

Místo

Dělnický dům, Polanka nad Odrou
Dělnický dům, Polanka nad Odrou

Provozovatel

www.polanskybeh.cz

Web: www.polanskybeh.cz

Sdílet