Charitativní běh Nadačního fondu Křídla dětem

22.04. 9:00

Rozběhněte s námi 1. ročník charitativního běhu Nadačního fondu Křídla dětem, kde otevíráme srdce ochotě pomáhat nemocným dětem napříč nemocnicemi po celém Česku. Pomáhejme společně konkrétně.

Vybíháme v Ostravě-Porubě, kde celý příběh nadačního fondu začal, a to na oddělení dětské hemato-onkologie Fakultní nemocnice. Pro vyjádření podpory poslání nadačního fondu jsme se společně s Patronkami rozhodli, že uskutečníme charitativní běh, abychom viděli a vnímali ještě větší sounáležitost ochotných a štědrých dárců, kteří chtějí spolu s námi dětem v nemocnicích zpříjemnit pobyt potřebnými dárky, na které daná oddělení nemají rozpočet.

Pojďme udělat radost sobě a něco pro své zdraví, a současně udělejme radost dětem a rodičům, kteří se s námi rozběhnout nemohou. A pokud ani vám okolnosti nedovolí účastnit se běhu, ale chcete děti podpořit, pak si přijďte užít atmosféru běhu a navštivte nás u stánku Nadačního fondu Křídla dětem na Hlavní třídě už v pátek 21.4.2023 po 16 hod. anebo v sobotu 22.4.2023, případně koukněte na web nadačního fondu a podpořte naši Jarní sbírku.

https://behkridladetem.cz/

Místo

Hlavní třída u bistra Florida
Hlavní třída u bistra Florida, Ostrava - Poruba

Provozovatel

Křídla dětem

Web: https://behkridladetem.cz/

Sdílet