Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Místo práce
Opava
Druh pracovního poměru
Dohoda o pracovní činnosti
Pracovní poměr - plný úvazek
Doba zaměstnání
od 1. května 2024do 30. dubna 2025
Směnnost
Jednosměnný provoz
Nabízený plat
od 24 100 do 34 370 Kč/měsíc
Minimální stupeň vzdělání
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Poslední změna: 9. dubna 2024 v 21:03:26
Zdroj: https://www.uradprace.cz . TV Polar nezodpovídá za obsah.

Komerční sdělení více

Beskydy letos už po sedmé otevírají pivní stezku. Má 700 kilometrů a nově i obraz

Letos se už po sedmé otevírá Beskydská pivní stezka. Měří v součtu úctyhodných 700 kilometrů. Nová sezóna oficiálně začne v sobotu 27. dubna mnoha akcemi ve zhruba desítce pivovarů. Stezka letos sice není o nic delší než loni, ale zato je, dá se říci, hustší. „Přibyly nové aktivity, navazující ubytovací kapacity v síti Beskydy Valašsko Card a hlavně obraz na Ujmiskách,“ říká ředitelka Destinačního managementu turistické oblasti Beskydy – Valašsko Monika Konvičná.

OKD má kladné stanovisko MŽP k pokračování hornické činnosti

Těžební společnost OKD získala od Ministerstva životního prostředí souhlasné závazné stanovisko v procesu posuzování vlivu hornické činnosti na životní prostředí, tzv. EIA, pro období roku 2024 až do ukončení činnosti. Posuzovaná hornická činnost zahrnuje dobývání uhlí i technickou likvidaci Dolu ČSM, která bude následovat po ukončení těžby.


Poděkování Záchranné stanice Bartošovice štědrým Jižanům

Kdo by myslel v dubnu na Vánoce. Obyvatelé Ostravy-Jihu si ale jistě vzpomenou. Stejně jako nezapomněla Záchranná stanice Bartošovice na jejich štědrost při návštěvách Vánočního městečka v Bělském lese, kde se na pomoc zraněným zvířatům během dvou zimních měsíců vybralo přes 270 tisíc korun.

Nemocniční kaplani z celé Evropy jednali v Praze

Praha se v minulém týdnu stala hostitelským městem 18. mezinárodní konference pořádané Evropskou sítí nemocničních kaplanů. Na organizaci vrcholného setkání duchovních, které se v České republice konalo vůbec poprvé, se spolupodílel také ThLic. Václav Tomiczek, Ph.D., člen paliativního týmu a nemocniční kaplan FN Ostrava.

YOGA & DANCE Spring Festival: Díky józe Jivamukti pročistíte tělo a uklidníte mysl

Nevíte, jak začít? Hledáte jógovou inspiraci? Ať tak či onak, pokud vás jóga aspoň trochu baví, zakroužkujte si v kalendáři termín 26.-28. dubna. Právě poslední dubnový prodloužený víkend máte jedinečnou příležitost proniknout do světa jógové praxe lektorů z New Yorku, Mallorky, ale i Bratislavy, Prahy nebo Ostravy. Odstartujte jaro v Dolní oblasti Vítkovic. Načerpáte novou energii, poznáte nové lidi.

5 kroků, jak si udělat období menstruace příjemnější

Menstruace bývá pro mnoho žen obdobím, kdy jim není dobře a pociťují bolesti v oblasti břicha a zad, změny nálad a zvýšené nepohodlí. V dnešním článku se s námi podíváte na tipy, které vám mohou toto období ulehčit nebo ulevit od bolestí.

Více