Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>
Práce - Dobra Prace CZ

Nabídka práce a brigád

Komerční sdělení více

Na zámku v Bravanticích se chystá Pálení čarodějnic i prvomájová prohlídka zámku

V sobotu 27. dubna se v areálu zámku v Bravanticích na Novojičínsku uskuteční 3. ročník Pálení čarodějnic, který pořádá Zámecký spolek Bravantice, z. s., ve spolupráci s klubem rodičů při zdejší základní škole. Chybět nebudou ani komentované prohlídky, díky nimž lze po objednání zámek navštívit také o víkendech, nebo na 1. máje. Prohlídky se konají vždy ve 14 hodin.

HSF System bude součástí 58. ročníku MFF Karlovy Vary. Přiveze „udržitelnou“ modulární scénu

Spolupráce stavební skupiny HSF System a Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary pokračuje. I v letošním roce bude realizována výstavba multifunkčního prostoru KVIFF.TV Park, který obdržel prestižní cenu Grand Prix Architektů 2023. Tento prostor slouží jako udržitelné a inovativní řešení pro festivalové zázemí. Po skončení festivalu se modulární stavba demontuje a může být znovu využita na jiných projektech.


Na Slezskoostravský hrad se sletí čarodějnice i čarodějové

Po několikaleté pauze se na Slezskoostravský hrad vrátí čarodějnice, čarodějové, kouzelníci a kouzelnice! V sobotu 27. dubna se návštěvníci budou bavit doprovodným programem, proběhne rej masek i zapálení vatry. Návštěvníci v maskách jsou vítáni.

Roadshow Spolu proti melanomu začne 13. května a opět zamíří do 15 měst

Nechat si zdarma zkontrolovat všechna podezřelá znaménka na kůži ve stanu České průmyslové zdravotní pojišťovny (ČPZP) budou moci lidé také letos. Sedmý ročník roadshow Spolu proti melanomu, během které odborní lékaři vyšetří všechny zájemce bez nutnosti předchozího objednání, odstartuje 13. května na Horním náměstí v Opavě, odkud se vydá do dalších 14 měst republiky. Letošní roadshow skončí 6. června před OC Nová Karolina v Ostravě.

Více