Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>
Práce - Dobra Prace CZ

Nabídka práce a brigád

Komerční sdělení více

Multivitamín je smysluplný vánoční dárek. Než levný, nekvalitní a neúčinný, to raději žádný

Naturoteka je tým klinických naturopatů a terapeutů Klinické nutriční medicíny, kteří se v praxi věnují konzultacím s klienty, kteří řeší chronické, autoimunitní, civilizační nemoci nebo prevenci. Společně založili eshop NATUROTEKA, kde nabízí pouze čisté, kvalitní, účinné a jejich praxí prověřené doplňky stravy. Kvalitní a dobře sestavený multivitamín dvakrát do roka doporučují všem.

FN Ostrava otevřela nově zrekonstruovanou Ambulanci paliativní péče

Prostory Ambulance paliativní a podpůrné péče FN Ostrava ve 4. patře Polikliniky prošly zdařilou rekonstrukcí. Opravy projektem a následnou realizací podpořila společnost IKEA Ostrava. Ambulance díky tomu může nevyléčitelně nemocným pacientům a jejich rodinám poskytnout kvalitnější služby.

Radegast již 30 let stáčí pivo do nerezových sudů. Některé jsou pořád v oběhu

Pivovar Radegast stačí pivo do nerezových sudů typu KEG již od roku 1993. Mezi jejich hlavní přednosti patří dlouhá životnost a tím šetrnost k životnímu prostředí. Dodnes jsou stále v oběhu sudy, které se používaly při otevření linky před 30 lety. Aktuální kapacita nošovické stáčírny sudů je přibližně 425 sudů za hodinu a v současnosti s manipulací se sudy pomáhá i speciální robot.

Evropští architekti představili rozpracované návrhy mrakodrapu na Nové Karolině

Architekti z pěti mezinárodních studií prezentovali své pracovní návrhy budoucího vzhledu mrakodrapu členům poroty, která bude rozhodovat o vítězném řešení. Workshop se konal v budově GATE Nová Karolina s výhledem na přilehlé území tzv. Slzy, kde bude mrakodrap stát. Finální návrhy musí architekti odevzdat v únoru 2024, v průběhu března pak porota rozhodne o vítězi soutěže nazvané „Ostrava Towers Complex“.

Více