Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
Pracovní poměr - plný úvazek
Doba zaměstnání
od 1. března 2024do 28. února 2025
Směnnost
Jednosměnný provoz
Nabízený plat
od 30 000 do 38 000 Kč/měsíc
Minimální stupeň vzdělání
Nižší střední odborné

Poslední změna: 21. února 2024 v 21:38:45
Zdroj: https://www.uradprace.cz . TV Polar nezodpovídá za obsah.

Komerční sdělení více

YOGA & DANCE Spring Festival: Díky józe Jivamukti pročistíte tělo a uklidníte mysl

Nevíte, jak začít? Hledáte jógovou inspiraci? Ať tak či onak, pokud vás jóga aspoň trochu baví, zakroužkujte si v kalendáři termín 26.-28. dubna. Právě poslední dubnový prodloužený víkend máte jedinečnou příležitost proniknout do světa jógové praxe lektorů z New Yorku, Mallorky, ale i Bratislavy, Prahy nebo Ostravy. Odstartujte jaro v Dolní oblasti Vítkovic. Načerpáte novou energii, poznáte nové lidi.

5 kroků, jak si udělat období menstruace příjemnější

Menstruace bývá pro mnoho žen obdobím, kdy jim není dobře a pociťují bolesti v oblasti břicha a zad, změny nálad a zvýšené nepohodlí. V dnešním článku se s námi podíváte na tipy, které vám mohou toto období ulehčit nebo ulevit od bolestí.

Vývoj akvaristiky – od historie k moderním trendům

Od prvních primitivních nádrží, které pocházely z antických dob, až po dnešní sofistikované systémy s automatickým řízením prostřednictvím chytrých zařízení, akvaristika prošla výrazným vývojem. Tento fascinující koníček, který spojuje lásku k přírodě s technickými dovednostmi, přitahuje nejen zkušené aquaristy, ale i nováčky do svého podmořského světa. Podívejme se blíže na vývoj akvaristiky od starověku až po současnost.


Valašský frgál byl vyhlášen jako 4. nejlepší koláč světa

Tradiční valašský koláč frgál zabodoval na mezinárodní scéně: prosadil se na jednu z nejvyšších příček v každoročním žebříčku 100 nejlepších koláčů světa dle hodnocení uznávaného gastro průvodce TasteAtlas. Hodnotitele oslnil natolik, že mu udělili 4. místo mezi celkem 360 hodnocenými sladkostmi. První místo získal letos švédský čokoládový dezert kladdkaka, druhé polský tvarohový sernik a třetí ruský medovník.

FN Ostrava si připomněla Světový den hlasu preventivním vyšetřením hlasivek

V úterý 16. dubna byla Foniatrická ambulance Kliniky ORL a chirurgie hlavy a krku FNO a LF OU otevřena lidem, kteří mají problémy s hlasem. Lékařka je odborně vyšetřila pomocí flexibilního videolaryngoskopu a stroboskopu a také poradila, jak provádět hlasovou hygienu. Klinika se touto preventivní akcí připojila ke Světovému dni hlasu.

S nemocnými játry se loni léčilo přes 11 tisíc pojištěnců ČPZP

Játra hrají v lidském těle klíčovou roli. Tento životně důležitý orgán uložený v horní pravé části břicha se stará především o odstraňování jedovatých látek a ukládání živin. Pokud péči o játra dlouhodobě zanedbáváme, otevíráme cestu nemocem. Jen Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) hradila v roce 2023 léčbu více než 11 tisícům pojištěnců s nemocnými játry. ČPZP to uvádí u příležitosti Světového dne zdraví jater, který si připomínáme 19. dubna.

Více