Mariánskohorský miniexpres

  • Soutěž Miss pes a mazlík 2020 už má vítěze
  • Soutěž Miss pes a mazlík 2020 už má vítěze

Soutěž Miss pes a mazlík 2020 už má vítěze

V Ostravě-Mariánských Horách proběhl další ročník soutěže Miss pes a mazlík. Jde čistě o fotografickou soutěž a letos se do ní zapojilo více než 60 domácích mazlíčků. Toto číslo rok od roku roste.

Patrik Hujdus, starosta MOb Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky: “My potom vybíráme, odborní porotci vybírají společně s námi ta nejsympatičtější zvířátka. Měli jsme ježka, měli jsme myši, agama vousatá nám letos vyhrála taky jednu z cen, takže je to volně otevřené. Ten, kdo se nevejde do kategorie psů, tak je v té druhé kategorii Mazlík.”

Nejen pejsky, ale všechny domácí mazlíčky hodnotila nejen odborná porota, ale také lidé na internetu

Patrik Hujdus, starosta MOb Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky: “Odborná porota oceňuje 5 v každé kategorii a vlastně to, co se vybírá v onlinu, tak první tři v každé kategorii. Takže máme dohromady 16 oceněných. Nepozvali jsme všechny soutěžící na vyhlášení, protože máme opatření související s koronavirem. Takže nás bylo významně méně, ale jindy to tady štěká celé náměstí.”

Slavnostní vyhlášení proběhlo tradičně u kašny na Stojanově náměstí

Anketa: vítězové soutěže: “Zúčastnili jsme se už minulý rok, kde jsme vlastně taky nějaké ceny dostali a jsem za to ráda. Je to něco jiného.”

“Hlasů jsme dostali hrozně moc, máme hrozně soutěživé přátelé. My jsme poprvé. Kvído má teprve 9 měsíců. je to ještě štěně.”

“Soutěže se účastníme potřetí a podruhé se Ejminka umístila na 1. místě. Má 6 let je to zlatý retrívr.”

“My máme prvního vítěze z roku 13. Kočku Čendu. Pak jsme měli dalšího kocoura Čaka, tedy máme a ten byl v 17. první a v 18. třetí. A teď máme tady toho, který se nechce vystavovat.”

Ze soutěže mají vždy radost úplně všichni. Radnice totiž odměňuje různými pamlsky nejen vítěze.

---Mohlo by Vás také zajímat


Dnešní premiéry