Regionální televizní vysílání na území Moravskoslezského kraje

  • TV POLAR provozuje vlastní televizní vysílání pro více než 1,2 milionů obyvatel Moravskoslezského kraje.
  • Vysíláme na samostatném kanálu, 24 hodin denně, stejně jako ČT, NOVA či PRIMA. Více též Právě vysíláme, Program a Jak naladit.
  • Program je zaměřen na podrobné regionální zpravodajství, publicistiku, tematické magazíny a živé přenosy - to vše se společným jmenovatelem: ŽIVOT V MORAVSKOSLEZSKÉM REGIONU. Více též Pořady.

Sledovanost TV POLAR

Průzkum sledovanosti televizních stanic, který na jaře 2015 provedla mezi obyvateli Moravskoslezského kraje agentura Respond & Co. ukázal, že:

DENNĚ SLEDUJE POLAR 9% OBYVATEL MS KRAJE,
TJ. 100.000 DIVÁKŮ (DAILY REACH)

1x TÝDNĚ SLEDUJE POLAR 57,6% OBYVATEL MS KRAJE,
TJ. 701.990 DIVÁKŮ (WEEKLY REACH)

Městská televizní vysílání

Významná část vysílacího času POLAR je věnována podrobnému zpravodajství z jednotlivých měst, obcí a institucí Moravskoslezského kraje, které se staly partnery TV POLAR, protože chtějí pravidelně a kvalitně informovat obyvatele o své činnosti.

Tito partneři mají ve vysílání POLAR vyhrazen svůj pravidelný vysílací čas:

a další...

Pokud máte zájem zařadit se mezi partnery TV POLAR a šířit mezi obyvatele Moravskoslezského kraje informace o své činnosti, kontaktujte nás.

Nová média

POLAR - to není jen klasické televizní vysílání. Všechny pořady, i naše partnery, výrazným způsobem šíříme také prostřednictvím internetu a tzv. "nových médií".

Všechny pořady i reportáže každý pohodlně najde v našem internetovém archivu (viz. Zprávy , Pořady), významné události a partery navíc aktivně propagujeme pomocí sociálních sítí (viz. Facebook, YouTube).

Na vaše webové stránky můžete volně vložit čtečku zpráv POLAR a získat tak zajímavý a aktuální obsah.