Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stavební a provozní elektrikáři

Místo práce
Karviná
Druh pracovního poměru
Pracovní poměr - plný úvazek
Doba zaměstnání
od 1. dubna 2024
Směnnost
Třísměnný provoz
Nabízený plat
od 32 280 do 41 047 Kč/měsíc
Minimální stupeň vzdělání
Střední odborné (vyučen)

Poslední změna: 27. března 2024 v 23:03:16
Zdroj: https://www.uradprace.cz . TV Polar nezodpovídá za obsah.

Komerční sdělení více

Český Bazar - Online inzerce zdarma

Český Bazar je nově vzniklá online inzerce zdarma pro soukromé i firemní účely. Inzerci založil v roce 2023 její majitel, Jaroslav Průcha z Čeladné, s cílem nabídnout soukromou i komerční inzerci na jednom místě.

Orlen je opět generálním partnerem Colours of Ostrava

Každý rok přiláká festival Colours of Ostrava tisíce fanoušků hudby a zábavy z celé Evropy. Poláci Ostravu rádi navštěvují vzhledem k blízkosti hranic i atraktivnímu line-upu a jedinečné atmosféře čtyřdenního hudebního festivalu plného různorodých atrakcí. Tradičně v line-upu největšího českého festivalu nesmějí chybět ani polští umělci. Letos pořadatelé připravili další fantastické překvapení - soutěž pro polské umělce, jejíž vítěz vystoupí během festivalu! A to vše s podporou generálního partnera festivalu - skupiny ORLEN Unipetrol.

Bílovec neměl kata, ale popravy se tu konaly. Přijďte na výstavu Zločin a trest

Od 12. dubna bude v Muzeu Bílovec zpřístupněna výstava Zločin a trest, která návštěvníky seznámí se zločiny a jejich trestáním na Bílovecku v období od středověku do 18. století. Až do 9. června bude možné vidět například věrnou repliku pranýře, který na dnešním Slezském náměstí v Bílovci stál do poloviny 18. století.


kRok za kRokem VUS Ondráš naposledy v Krnově

Hudební výlety SHF přiváží derniéru výjimečného hudebně-tanečního projektu Jiřího Slavíka kRok za kRokem do Městského divadla Krnov. Folklorní příběh o lásce i smíření ztvární Orchestr lidových nástrojů, dívčí sbor a taneční skupina Vojenského uměleckého souboru Ondráš ve čtvrtek 18. dubna.

Jarní vzhled - nejmódnější outfity 2024

Chcete-li jít s dobou, bude dobré, když budete znát aktuální trendy jarní sezóny. Jestliže nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích se totiž na nynější hity na poli módy podíváme pěkně zblízka. Proto pojďte číst dále a nechte se inspirovat. Bude to stát za to a své outfity na jaro dovedete k dokonalosti.

Více