Miniexpres centra Ostravy

Novoroční přání vedení Moravské Ostravy a Přívozu

Novoroční přání vedení Moravské Ostravy a Přívozu

Přání starosty a místostarostů obvodu Moravská Ostrava a Přívoz občanům do roku 2022.

Petr Veselka (ANO), starosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Moje heslo je, že v tomto obvodu je velmi hezký život a já vám chci popřát vše krásné a hlavně zdraví do příštího roku.”

Valentina Vaňková (ODS), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Vážení spoluobčané, já vám přeji do nového roku jenom to dobré, protože špatné chodí samo bez pozvání. V novém roce, přestože jsme si prožili dobu covidovou, předpokládám, že už toho bude méně a že se můžeme vrátit ke svým původním zálibám, ke své práci v plném nasazení.”

David Witosz (Piráti), místostarosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Zdraví, zdraví, zdraví. To všechno vám přeji v novém roce, protože zbytek už se vyřeší. A co bude na nás všech? Máme tady bytovou otázku, máme tady chodníky, máme tady silnice. Úkolů je před námi mnoho a proto doufám, že nám bude zdraví sloužit a všechny tyto úkoly v roce 2022 zvládneme.”

Alena Pataky (ANO), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Chci vám popřát do nového roku, roku 2022 především pevné zdraví. Pak bych vás chtěla požádat, aby jsme byli k sobě milí, tolerantní, aby jsme argumentovali věcně, abychom měli sami k sobě určitou sebereflexi. Pěstujme vztahy, komunikujte a já přeji ještě všem krásná lidská setkání.”

Rostislav Řeha, (Piráti), místostarosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Ty poslední dva roky, co jsme zažili asi nebyly pro nikoho z nás jednoduché, ale já doufám, že ta práce , kterou jsme tady odvedli a za kterou se asi nikdo nemusí stydět, tak se nám v příštím roce zúročí. Přeji to všem, přeji to celému obvodu, abychom se dívali spíše do budoucnosti než do minulosti.”

---Mohlo by Vás také zajímat