Frýdlantský miniexpres

Děti z MŠ v Lubně potěšily zvířátka a radovaly se z dárků

Děti z MŠ v Lubně potěšily zvířátka a radovaly se z dárků

Děti z Mateřské školy v Lubně u Frýdlantu nad Ostravicí myslí o Vánocích také na zvířátka v blízkém lese. Do tří krmelců odnesly seno, jablíčka, mrkev, kukuřici nebo kaštany.

Krásnou vánoční atmosféru si užily děti z Mateřské školy v Lubně. Nejdříve odnesly dobroty lesním zvířátkům a pak je čekalo překvapení pod vánočním stromečkem.

Olga Honková, učitelka: “My slavíme štědrý den vždycky dříve, aby jsme to stihli s co nejvíce dětmi. Naše děti, protože máme školku blízko lesa, bavíme se hodně o zvířátkách, tak jsme se s dětmi rozhodli, že budeme letos taky si hrát na Ježíška a připravili jsme nadílku pro naše kamarády z lesa. Máme v okolí školky tři krmelce, takže dneska jsme navštívili první krmelec. Pro zvířátka jsme připravili ozdoby, které děti samy navlékaly. Přinesli jsme mrkvičky, seno, kaštany.

Anketa: “My jsme přinesli ozdobu zvířátkům.”

Anketa: “Já jsem měla v košíčku jablko, mrkve a další jablko.”

Z lesa se děti vrátily zpátky do školky, kde na ně čekalo překvapení. Pod stromeček si přály různé dárky.

Anketa děti: “Já chci malovátka a knížku.” “Já traktor.” “A já nějaké panenky.”

Olga Honková, učitelka: “Pod stromečkem děti najdou hračky a my jsme si všimli, že naše děti si moc rády hrají v poslední době s obchůdkem a proto jsme jim koupili veliké překvapení a bude je čekat pod stromečkem nákupní vozík. Samozřejmě pod stromečkem nikdy nesmí chybět knížky, takže věříme, že budou pod stromečkem také knížky.”

---Mohlo by Vás také zajímat


Dnešní premiéry