Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>
Palkovický miniexpres

Palkovický miniexpres

ZŠ Palkovice ocenila školáky a rozloučila se s deváťáky

ZŠ Palkovice ocenila školáky a rozloučila se s deváťáky

Slavnostním setkáním všech žáků a kantorů skončil školní rok v ZŠ Palkovice. Ti nejlepší školáci byli oceněni pamětními listy a drobnými dárky.

Amálie Milatová, žákyně ZŠ Palkovice: „Já jsem teď ukončila šestou třídu a půjdu příští rok do sedmičky. Vlastně mi tahle škola přijde strašně super. Mám tady super kamarády, super třídu i učitelku. Dostala jsem diplom jako ocenění za to, že jsem hrála v divadelním souboru. Teď jsem se hlásila i na ZUŠku a asi bych se tomu chtěla věnovat ještě víc.“

Škola se také rozloučila s deváťáky, kterým mladší spolužáci vytvořili špalír s posledním zvoněním.

Milan Šponer, ředitel ZŠ Palkovice: „Rozloučili jsme se s našimi deváťáky takovým tradičním posledním zvoněním. Takže jsme děkovali nejen učitelům, ale samozřejmě samotným žákům, kteří po celý školní rok někdy předváděli neskutečné výkony, a to v odvětvích různého typu, například sportovních, ale i kulturních. Ocenili jsme divadelníky, čtenáře, zpěváky, recitátory. No a v neposlední řadě to byla spousta sportovců, protože jsme se zúčastnili Olympijského víceboje, kdy žáci po celý rok plní různé disciplíny a postupně sbírají body. A letos se nám opravdu povedl velký úspěch, kdy jsme se dostali mezi několik vybraných škol v České republice a čeká nás za to i velká finanční odměna a pak samozřejmě trénink s olympionikem, který proběhne na podzim.“

---

Mohlo by Vás také zajímat

Pořad: Palkovický miniexpres
ZŠ Palkovice ocenila školáky a rozloučila se s deváťáky
28. června 2026, 16:50

ZŠ Palkovice ocenila školáky a rozloučila se s deváťáky

Slavnostním setkáním všech žáků a kantorů skončil školní rok v ZŠ Palkovice. Ti nejlepší školáci byli oceněni pamětními listy a drobnými dárky.

Amálie Milatová, žákyně ZŠ Palkovice: „Já jsem teď ukončila šestou třídu a půjdu příští rok do sedmičky. Vlastně mi tahle škola přijde strašně super. Mám tady super kamarády, super třídu i učitelku. Dostala jsem diplom jako ocenění za to, že jsem hrála v divadelním souboru. Teď jsem se hlásila i na ZUŠku a asi bych se tomu chtěla věnovat ještě víc.“

Škola se také rozloučila s deváťáky, kterým mladší spolužáci vytvořili špalír s posledním zvoněním.

Milan Šponer, ředitel ZŠ Palkovice: „Rozloučili jsme se s našimi deváťáky takovým tradičním posledním zvoněním. Takže jsme děkovali nejen učitelům, ale samozřejmě samotným žákům, kteří po celý školní rok někdy předváděli neskutečné výkony, a to v odvětvích různého typu, například sportovních, ale i kulturních. Ocenili jsme divadelníky, čtenáře, zpěváky, recitátory. No a v neposlední řadě to byla spousta sportovců, protože jsme se zúčastnili Olympijského víceboje, kdy žáci po celý rok plní různé disciplíny a postupně sbírají body. A letos se nám opravdu povedl velký úspěch, kdy jsme se dostali mezi několik vybraných škol v České republice a čeká nás za to i velká finanční odměna a pak samozřejmě trénink s olympionikem, který proběhne na podzim.“

---

Zdroj: https://polar.cz/porady/palkovicky-miniexpres/palkovicky-miniexpres-28-06-2026-16-53