Rychvaldský miniexpres

Vánoční turnaj ve stolním tenise o pohár starostky

Vánoční turnaj ve stolním tenise o pohár starostky

V herně stolního tenisu v Rychvaldě se před koncem roku hrál vánoční turnaj ve stolním tenise. Určen byl pouze pro amatérské hráče.

Dagmar Pížová (ANO), starostka Rychvaldu: “Komise pro kulturu, společenskou činnost a sport připravila první ročník vánočního turnaje O pohár starostky. Já jsem velmi ráda, že se to podařilo, že se nám přihlásily děti do soutěže a hlavně, že sportují.”

V dopolední části určené mladším účastníkům turnaje se nejvíce dařilo Alimu.

Ali M’barki, vítěz kategorie starších dětí: “Přišel jsem proto, že je to v Rychvaldě první soutěž ve stolním tenise a chtěl jsem to zkusit. Myslím si, že dobrý výkon. Hraju od mala a jen rekreačně, nikdy jsem to nehrál závodně.”

Radana Vozňáková, Kulturní komise města Rychvaldu: “Tento vánoční turnaj je první akcí komise pro kulturu, společenskou činnost a sport. Turnaj byl určen nejen pro děti, ale také pro dospělé. Akci sponzoruje město Rychvald, kdy jsme mohli zakoupit krásné poháry pro první tři místa ve dvou kategoriích pro děti a také pro dospělé. Všichni dostanou sladkou odměnu a sekt. Děti samozřejmě dětské. Zajištěno bylo také občerstvení a myslím, že tato akce byla velmi zdařilá.”

---Mohlo by Vás také zajímat