Rychvaldský miniexpres

Děti z mateřské školy si užily karneval s klaunem Pepinem Prckem

Děti z mateřské školy si užily karneval s klaunem Pepinem Prckem

Děti z Mateřské školy v Rychvaldě-Podlesí si v úterý užily tradiční karneval. Uspořádal ho spolek rodičů a o zábavu se postaral oblíbený Klaun Pepino Prcek.

Denisa Matýsková, členka Spolku rodičů MŠ Rychvald-Podlesí: “Jako spolek rodičů MŠ Rychvald-Podlesí ve spolupráci s učitelkami jsme připravili karneval pro děti. Je tady pro ně připravený klaun. Po celé odpoledne je program pro děti, soutěže, bude i tombola, rodiče připravili malé pohoštění, děti se účastní soutěží. Jsou tady tanečky, zpívají společně s klaunem."

Mariana: "Já jsem tady přišla za mývala a s bráchou, mamkou a taťkou. My jsme tady na karnevalu tančili a ještě jsme soutěžili."

Sára: "Já jsem přišla za La Muerte."

Zázemí pro konání karnevalu poskytla ve svém sále TJ Slavoj Rychvald.

Prokop Vantuch, předseda TJ Slavoj Rychvald: “Je to už několik let, co to tady probíhá, ta spolupráce funguje a my jsme vždycky rádi, že můžeme poskytnout prostory, aby ty děti vyšly ven z té školky a a nemusely to všechno absolvovat v té školce. Ta spolupráce trvá déle, než já jsem předsedou, to rozhodně. Nicméně teď je ještě užší, protože ve školce mám svou dceru, takže jsme moc rád, že můžeme poskytnout prostory."

---Mohlo by Vás také zajímat