Letní kino v DOV: 3bobule

06.08. 21:30

3bobule, česká komedie míří do Letního kina pod Bolt Tower! Další filmové promítání pod otevřeným nebem v Dolních Vítkovicích proběhne již první srpnový čtvrtek!

Letní kino: 3bobule

Datum: 6.8.2020
Čas: 21:30 – 23:00
Místo: areál Dolní Vítkovice, prostor pod Bolt Tower
Adresa: Vítkovice, 703 00, Ostrava

Organizátor: Dolní Vítkovice

www.dolnivitkovice.cz

https://akcedov.reenio.cz/cs/#/service/3bobule-6-8-2020-ve-21-30-hodin-10106

Promítání proběhne za každého počasí, v případě potřeby bude promítání přesunuto do prostor pod Bolt Tower a ten je chráněn střechou. Začátek filmu je naplánován na 21:30 hodin, ale vstup do areálu bude možný již od 20:00 hodin. Vstupenky lze zakoupit již nyní v předprodeji za výhodnější cenu 100 Kč na webu dolnivitkovice.cz nebo ve čtvrtek 6. srpna na místě za 130 Kč.

O filmu

Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav PostráneckýOdkaz na ČSFD: https://www.csfd.cz/film/747730-3bobule/prehled/

Místo

Bolt Tower, DOV, Ostrava
Dolní Vítkovice, 703 00, Ostrava

Vstupné

Vstupenka

Koupit vstupenku

Provozovatel

Dolní Vítkovice

Web: www.dolnivitkovice.cz

Sdílet