ŽIVOT BEZ BARIÉR. Výstava

09.11. 10:00 - 11.11. 18:00

Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Chcete se dozvědět, jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? Potřebujete poradit s úpravou bytu? S výběrem kompenzační pomůcky, vozíčku nebo úpravou vozidla? Odpovědi na tyto a další otázky najdete na 7. ročníku výstavy ŽIVOT BEZ BARIÉR, která se koná 9. – 11. listopadu na výstavišti Černá louka v Ostravě.

ŽIVOT BEZ BARIÉR – výstava, která pomáhá nejen handicapovaným, ale také seniorům!

Cílem výstavy je pomoci osobám s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života a k integraci do společnosti ve všech sférách jejich činnosti. Chceme podporovat zdravé stárnutí, proto Život bez bariér nabízí možnosti, jak zlepšit seniorům kvalitu života - volnočasové aktivity, lázně a  rehabilitační střediska a praktické ukázky pomůcek.

Na výstavě najdete pestrou nabídku firem poskytujících sociální a asistenční služby, úpravy bydlení, úpravy vozidel, možnosti trávení volného času, širokou škálu ortopedických a kompenzačních pomůcek, vozíčků, chodítek a mnoho dalšího. Budou se prezentovat výrobci, prodejci, distributoři i organizace z neziskového sektoru.  Připraven je také bohatý doprovodný program na pódiu.

Záštitu nad výstavou převzal ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje Jiří Navrátil, ministr práce a sociálních věcí Mgr. Bc. Petr Krčál a primátor statutárního města Ostravy Ing. Tomáš Macura, MBA. Generálním partnerem výstavy je SATJAM, s.r.o.

Současně s výstavou Život bez bariér se koná výstava s názvem KREATIV, která nabídne nepřeberné množství workshopů, korálků, látek, materiálů a pomůcek pro tvoření. 

 Držitelé TP, ZTP a ZTP/P průkazů a jejich doprovod mají vstup na výstavu ZDARMA!

Jste srdečně zváni!

Otevírací doba:
9. 11. 10:00 - 18:00 hod.
10. 11. 10:00 - 18:00 hod.
11. 11. 10:00 - 16:00 hod.

Vstupné:

Dospělí   90,- Kč
Důchodci, studenti, děti       50,- Kč
Hromadný vstup pro školy a domovy důchodců (min. 10 osob)  25,- Kč

Držitelé TP, ZTP a ZTP/P a jejich doprovod   ZDARMA
členové Klubu celiakie pro Ostravu a MSK, z.s. (po prokázání platné členské průkazky)  ZDARMA

Platí VIP karta 2018

Změna programu vyhrazena

Místo

Výstaviště Černá louka, Ostrava
Černá louka 3235, Ostrava

Vstupné

90,- Kč

Vstupenka

Provozovatel

Ostravské výstavy a.s.

Sdílet