Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Svářeči

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
Pracovní poměr - plný úvazek
Doba zaměstnání
od 1. října 2023
Směnnost
Jednosměnný provoz
Nabízený plat
od 19 700 Kč/měsíc
Minimální stupeň vzdělání
Základní + praktická škola

Poslední změna: 30. října 2023 21:39:03
Zdroj: https://www.uradprace.cz . TV Polar nezodpovídá za obsah.

Komerční sdělení více

LÍHEŇ 2023 míří do finále. Buďte členem poroty

Jsme moc rádi, že i v letošním roce jste se různou měrou podíleli na podpoře mladých a nadějných amatérských hudebníků a společně s námi vybrali čtyři finalisty. Tímto kráčí do Velkého finále již 22. ročník největší středoevropské soutěže amatérských hudebníků LÍHEŇ! V sobotu 16.12.2023 od 14.00 hod. se tedy v klubu Stolárna v Havířově představí na Velkém finále čtyři nejlepší hudební skupiny a také velmi atraktivní HOST – vítěz 16. ročníku soutěže Líheň – pražská skupina ŠOULET! Proto neváhejte a buďte u toho s námi!

Více než miliarda do vodárenství v roce 2024

V součtu oprav a investic pošlou SmVaK Ostrava do zajištění dodávek kvalitní pitné vody a odvádění a čištění vody odpadní 1,043 miliardy korun. Téměř 462 milionů korun poputuje v roce 2024 do oblasti kanalizací a čistíren odpadních vod, více než 303 milionů do vodovodních sítí a 243 milionů do páteřního výrobního a distribučního systému pro dodávky pitné vody v regionu – Ostravského oblastního vodovodu.

Mrazy jsou tady. Zabezpečme vodoměry před poškozením!

Výměna poškozeného vodoměru se prodraží. Buďme odpovědní od prvních dnů, kdy dorazily noční a ranní mrazy. Proveďme potřebná opatření! Když klesnou venkovní teploty pod nulu, je kromě pečlivého zazimování zahrady, domu a veškerého venkovního vybavení nutné se zaměřit také na to, jak zajistit před mrazem domovní vodoměr. Zabráníme tak jeho poškození. Tím, že tyto záležitosti nepodceníme, se vyhneme nepříjemným situacím, které mohou mít kromě našeho pohodlí a poškozeného majetku nepříjemný dopad také na peněženku.

Při tradičním „šachťáku“ věnovali havíři z OKD svaté Barboře 228 tisíc

U příležitosti svátku sv. Barbory, patronky horníků, uspořádala těžební společnost OKD tradiční hornickou slavnost Skok přes kůži, tzv. šachťák, při níž přijala do cechu hornického šest zaměstnanců a čestných hostů. V části zvané Salamandr, kdy se za svitu hornických kahanů vzpomíná na kolegy, kteří přišli o život při výkonu hornického povolání, věnovali zaměstnanci OKD Spolku svatá Barbora na podporu hornických sirotků 228 tisíc korun.

Více