Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>
Host dne

Host dne

Vindy Krejčí Šmehlík, modelka, moderátorka, ředitelka projektu The ŽENY, The ŽENY přináší řešení silných sociálních témat

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Projekt The ŽENY má za cíl inspirovat a pomoci dětem a mladým dospělým ze společensky znevýhodněných rodin, a to prostřednictvím inspirativních příběhů 12. významných úspěšných žen. Na loňský ročník navazuje letošní rozšířená verze, o spolupráci se studenty. Další podrobnosti už organizátorka projektu, moderátorka a modelka Vindy Šmehlík Krejčí. Ahoj, vítej u nás.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Ahoj, děkuju mockrát.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Vindy, pojďme se v úvodu vrátit ještě úplně na začátek, kdy vlastně ten projekt začal vznikat. Co bylo takovým tím impulsem, že jsi do toho šla?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Ono to začalo myšlenkou, protože já jsem před tím, nebo v podstatě to dělám pořád, je kreativní produkce. Ono to tak vychází z té mé modelingové éry. Kolem sebe mám spoustu úžasných kreativců, fotografů, stylistů, vizážistek a spousta z nich je v Moravskoslezském kraji. A ta původní myšlenka byla, pojďme ukázat, že v našem regionu máme výborné talentované jedince a že není třeba jezdit do Prahy kvůli tomu. A říkala jsem, pojďme udělat kalendář. A nějak jsem si říkala, že mi tam ještě něco chybí, že to chce takovou nějakou větší hloubku. A já tím, že jsem vlastně magistra v sociální práci, tak jsem si to najednou začala spojovat. A ten můj komerční svět, ten modelingový a ten studijní, ta sociální sféra se začaly propojovat a já jsem říkala "vždyť to je ono, vždyť to mám kolem sebe, řeším to pořád". Úspěšné ženy, jaký je jejich background a podobně. Takže jsme potom vymysleli, že budeme pomáhat těmi silnými příběhy právě dětem.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Hlavním cílem projektu je tedy edukovat skrze příběhy těchto známých silných, jak ty říkáš žen. Můžeš zmínit některou z nich nebo některý příběh?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: My jsme v loňském roce měli 12 žen a letos jich máme šest, protože jsme si říkali, že chceme věnovat těm jejich příběhům mnohem větší pozornost. A vždycky to dělíme tak, aby byly polovina alespoň z Moravskoslezského kraje a zbytek napříč republikou, protože máme celorepublikový přesah v rámci projektu. A letos je to například Terezka Mašková, což je vlastně vítězka SuperStar. Je tam Barbora Snopková Haberová, což je velmi úspěšná byznysmenka. Máme tam Denisu Duvalovou a spoustu dalších zajímavých jmen. S tím, že ty jejich příběhy jsou vždycky napojené na nějaké téma a my podle toho oslovujeme neziskové organizace, které nám potom pomáhají vytvořit tu linku. To znamená jedna ambasadorka, příběh, třeba u té Terezky, nějaká anorexie, bulimie. Takže potom řešíme neziskovou organizaci, která se tím zabývá, nějaké psychology a společně vytváříme ten edukační obsah a potom i ten motivační.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Je těžké najít ten příběh a tu ženu k tomu? Protože obvykle jsou to silné příběhy, které ne vždy ta žena chce odkrýt veřejnosti.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: To je dobrá otázka. Je to náročné a je to paradoxně nejtěžší, si myslím úkol v rámci celého toho procesu přípravy projektu. Protože někdy je to o tom, že najdeme osobnosti a chceme, aby byly vždycky z různých oborů. Někdo je umělkyně, někdo je podnikatelka, někdo je lékařka. Máme tam opravdu široké spektrum profesí a některé o tom jsou zvyklé mluvit. Už není takový problém je najít, ale ty jiné jsou zvyklé na to mít tu svoji roli v té práci a třeba v životě nemluvily vůbec o ničem takovém. Pak už je to o tom, že já, když se setkávám s těmi svými klientkami, klienty, tak poslouchám, vždycky se tak jako doptávám a možná je to nějaká ženská intuice, ale cítím a říkám si OK, vy jste se dostala tady? To asi nebylo jednoduché, že? A častokrát ty ženy a nejenom ženy, ale i muži mají takové tendence, potom jako občas něco nadhodí a já si říkám "Hele, tady cítím, že to asi nebylo jednoduché". A proto je ten člověk vlastně tam, kde je. A častokrát za každým velkým úspěchem je spousta překážek. A čeho já si velmi cením, je to a stalo se nám to loni a stalo se nám to i letos, že ambasadorky za mnou potom přišly s tím, že řešily i rodinné problémy. Bylo tam nějaké domácí násilí, hodně velká chudoba a třeba to častokrát neotevřely ani s těmi svými rodiči. A teď najednou přijdou s tím, že "my jsme to řekly nahlas, první se na mě zlobili, byli v šoku, ale poprvé v životě mi třeba uznali, že opravdu to nebylo lehké nebo že se jim to taky stalo". Nebo se mi omluvili a vlastně ony v sobě otevřely takové to trauma, pokud to tak můžu nazvat. A to je pro mě obrovské, ani nevím zadostiučinění.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Ty už jsi to teda nakousla, ten loňský ročník. Mě zajímá, jaké máš zpětné vazby. Ne teď od těch ambasadorek, ale od těch lidí kolem, kteří s tebou spolupracovali na tom projektu. A vůbec, jakou podle tebe měl úspěšnost? Zřejmě asi ano, když pokračuješ dalším ročníkem a ještě přemýšlíš, jak ho rozšířit?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Já jsem to říkala už na začátku i toho loňského prvního ročníku i těm našim partnerům. Podívejte, my jsme schopni něco měřit. Nějaké analýzy dosahy v rámci sociálních sítí v rámci mediálních výstupů, ale to druhé, co nemůžeme měřit a co je velmi těžko měřitelné, je ten reálný dopad na toho člověka. A ty čísla jsme měli výborné, což jsem velmi vděčná i jak v rámci výstavy, která vlastně byla ve Forum Nová Karolina, běžela 3 měsíce a lidé nám potom psali "to jsme viděli, wow, to jsme vůbec netušili, že tahle žena, kterou znám z práce nebo kterou znám, že bydlí vedle, že má takový příběh". Takže tahle zpětná vazba byla pro nás takovým signálem, že aha, je to dobré, jdeme vidět, má to ten efekt. A to druhé je, že nám přišly dvě zpětné vazby od žen. I když to není úplně naše primární cílovka, tak přece jenom i na ně to mělo vliv s tím, že díky tomu projektu získaly sebevědomí. Projekty, které ony měly namyšlené realizovat. Taky řešily. Bylo tam mám pocit, téma alkoholu a něco ještě dalšího, ženy v podnikání, podpora žen v podnikání. A díky tomu, že nějaká Vindy Krejčí ze Šumbarku, udělala nějaký takový projekt a měl úspěch, tak je to motivovalo. A to je pro mě taky velké zadostiučinění.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Pojďme si říct, že cílíš na skupinu dětí a mládež 13+. Potýkají se v dnešní společnosti častokrát s těmi tématy, které ty vytahuješ?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: My jdeme tou cestou, že se díváme na to, co se děje a na to reagujeme. I třeba z loňska ta témata, jako je psychické zdraví, nějaké sociální vyloučení, domácí násilí, šikana, to jsou bohužel faktory a jevy, které jsou ve společnosti. Ale letos jsme přidali ještě nové a je to nějaké reprodukční zdraví. Přemýšleli jsme nad tím a potom časem, čím víc jsme se bavili s těmi ženami, které už za sebou něco mají, tak jsme otvírali téma mateřství. A potom jsme se bavili i s mladými dívkami nebo mladými lidmi obecně. A teď je to takové to, že mají pocit, že buď a nebo. A měli jsme pocit, že když už jim budeme říkat, že mohou dosáhnout všeho a že se mohou věnovat té kariéře nebo čemukoliv, takže nám přišlo fér, aby věděli, že pokud odsunou to mateřství, tak jsou nějaké cesty toho, jak si pojistit v uvozovkách, že budou mít tu možnost, třeba jako je social freezing a podobně. O tom se hodně bavíme, protože častokrát vidíme, že spousta mladých lidí má problém vůbec otěhotnět. A to si myslím, že je důležité téma budoucnosti a nějaké nejbližší budoucnosti.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Já jsem v úvodu řekla, že letošní ročník je rozšířený o spolupráci se studenty. Na čem ta spolupráce spočívá?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Ve spolupráci s neziskovou organizací Teen Enterprise, což jsou zkušené podnikatelky, které právě se věnují mentoringu mladých lidí, tak jsme vymysleli soutěž. Studenti mají vytvořit nějaký projekt, byznys plán, nápad, vlastně cokoliv a dát to dohromady. My těm postupujícím do druhého kola poskytneme nějaký mentoring, nějakou zpětnou vazbu a samozřejmě ti, co se dostanou do finále, tak se setkají i s těmi našimi ambassadorkami. To jsou úspěšné ženy v různých oborech. Dostanou od nich zpětnou vazbu a získají také finanční odměny a další velmi zajímavé dárky od našich partnerů. Ten cíl je podpořit je v tom, že mohou to dokázat, že nic není nemožné, protože já to vidím sama na sobě. Kdybych na základní škole nezkoušela, nedělala například nějaké školní rádio, tak to sebevědomí možná je někde jinde. A že je to někdy o tom, aby dostaly tu příležitost ty děti, které nemají možná rodiče, kteří je vezmou do práce nebo je můžou nějak obohatit co se týče podnikání. My jim chceme dát tuto příležitost.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Vraťme se ještě k ambasadorkám. Celý projekt je nazván The ŽENY. Je o ženách. A máš to i takhle do budoucna? Přemýšlíš o tom, že to vždycky budou ženy? Narážím na genderovou vyváženost celého projektu.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Já jsem ráda, že to říkáš, protože já vždycky na začátku říkám "my nejsme feministický projekt!. Třeba někdy bude nějaký The MUŽI, kdo ví. Ale je to o tom, že když se podíváme na tu naši cílovou skupinu, na tu, když to řeknu možná víc technicky, na tu střední třídu. Tak z těch chudších rodin, z těch sociálně vyloučených například, kam my směřujeme a kam se díváme, tak co dělají ženy za zaměstnání? Pokud nejsou třeba doma s těmi dětmi, tak jsou prodavačky, mají nějaké hůře placené zaměstnání. A i když je to skvělé a například zdravotní sestřičky jsou za mě úplně, že je cením za to, kolik mají práce, tak pořád se to podle těch statistik řadí mezi hůře ohodnocené zaměstnání. A my těmhle dětem, těmhle mladým lidem chceme ukázat to, že tu ženu znají, tu maminku znají v téhle pozici, kdy opravdu musí dřít, aby vydělala nějaké hezké peníze pro tu rodinu. Takže to jde i jinak. Takže je to v podstatě o tom trošičku změnit pohled ve společnosti na ženy a ukázat těm mladým dívkám, že je nepřeberné množství profesí, skvělých profesí, které mohou dělat.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Krásná tečka na závěr našeho rozhovoru. Díky za něj.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Děkuju mockrát

Redakčně upraveno / zkráceno.

Mohlo by Vás také zajímat

Pořad: Host dne
Vindy Krejčí Šmehlík, modelka, moderátorka, ředitelka projektu The ŽENY, The ŽENY přináší řešení silných sociálních témat
28. srpna 2024, 17:14

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Projekt The ŽENY má za cíl inspirovat a pomoci dětem a mladým dospělým ze společensky znevýhodněných rodin, a to prostřednictvím inspirativních příběhů 12. významných úspěšných žen. Na loňský ročník navazuje letošní rozšířená verze, o spolupráci se studenty. Další podrobnosti už organizátorka projektu, moderátorka a modelka Vindy Šmehlík Krejčí. Ahoj, vítej u nás.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Ahoj, děkuju mockrát.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Vindy, pojďme se v úvodu vrátit ještě úplně na začátek, kdy vlastně ten projekt začal vznikat. Co bylo takovým tím impulsem, že jsi do toho šla?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Ono to začalo myšlenkou, protože já jsem před tím, nebo v podstatě to dělám pořád, je kreativní produkce. Ono to tak vychází z té mé modelingové éry. Kolem sebe mám spoustu úžasných kreativců, fotografů, stylistů, vizážistek a spousta z nich je v Moravskoslezském kraji. A ta původní myšlenka byla, pojďme ukázat, že v našem regionu máme výborné talentované jedince a že není třeba jezdit do Prahy kvůli tomu. A říkala jsem, pojďme udělat kalendář. A nějak jsem si říkala, že mi tam ještě něco chybí, že to chce takovou nějakou větší hloubku. A já tím, že jsem vlastně magistra v sociální práci, tak jsem si to najednou začala spojovat. A ten můj komerční svět, ten modelingový a ten studijní, ta sociální sféra se začaly propojovat a já jsem říkala "vždyť to je ono, vždyť to mám kolem sebe, řeším to pořád". Úspěšné ženy, jaký je jejich background a podobně. Takže jsme potom vymysleli, že budeme pomáhat těmi silnými příběhy právě dětem.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Hlavním cílem projektu je tedy edukovat skrze příběhy těchto známých silných, jak ty říkáš žen. Můžeš zmínit některou z nich nebo některý příběh?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: My jsme v loňském roce měli 12 žen a letos jich máme šest, protože jsme si říkali, že chceme věnovat těm jejich příběhům mnohem větší pozornost. A vždycky to dělíme tak, aby byly polovina alespoň z Moravskoslezského kraje a zbytek napříč republikou, protože máme celorepublikový přesah v rámci projektu. A letos je to například Terezka Mašková, což je vlastně vítězka SuperStar. Je tam Barbora Snopková Haberová, což je velmi úspěšná byznysmenka. Máme tam Denisu Duvalovou a spoustu dalších zajímavých jmen. S tím, že ty jejich příběhy jsou vždycky napojené na nějaké téma a my podle toho oslovujeme neziskové organizace, které nám potom pomáhají vytvořit tu linku. To znamená jedna ambasadorka, příběh, třeba u té Terezky, nějaká anorexie, bulimie. Takže potom řešíme neziskovou organizaci, která se tím zabývá, nějaké psychology a společně vytváříme ten edukační obsah a potom i ten motivační.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Je těžké najít ten příběh a tu ženu k tomu? Protože obvykle jsou to silné příběhy, které ne vždy ta žena chce odkrýt veřejnosti.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: To je dobrá otázka. Je to náročné a je to paradoxně nejtěžší, si myslím úkol v rámci celého toho procesu přípravy projektu. Protože někdy je to o tom, že najdeme osobnosti a chceme, aby byly vždycky z různých oborů. Někdo je umělkyně, někdo je podnikatelka, někdo je lékařka. Máme tam opravdu široké spektrum profesí a některé o tom jsou zvyklé mluvit. Už není takový problém je najít, ale ty jiné jsou zvyklé na to mít tu svoji roli v té práci a třeba v životě nemluvily vůbec o ničem takovém. Pak už je to o tom, že já, když se setkávám s těmi svými klientkami, klienty, tak poslouchám, vždycky se tak jako doptávám a možná je to nějaká ženská intuice, ale cítím a říkám si OK, vy jste se dostala tady? To asi nebylo jednoduché, že? A častokrát ty ženy a nejenom ženy, ale i muži mají takové tendence, potom jako občas něco nadhodí a já si říkám "Hele, tady cítím, že to asi nebylo jednoduché". A proto je ten člověk vlastně tam, kde je. A častokrát za každým velkým úspěchem je spousta překážek. A čeho já si velmi cením, je to a stalo se nám to loni a stalo se nám to i letos, že ambasadorky za mnou potom přišly s tím, že řešily i rodinné problémy. Bylo tam nějaké domácí násilí, hodně velká chudoba a třeba to častokrát neotevřely ani s těmi svými rodiči. A teď najednou přijdou s tím, že "my jsme to řekly nahlas, první se na mě zlobili, byli v šoku, ale poprvé v životě mi třeba uznali, že opravdu to nebylo lehké nebo že se jim to taky stalo". Nebo se mi omluvili a vlastně ony v sobě otevřely takové to trauma, pokud to tak můžu nazvat. A to je pro mě obrovské, ani nevím zadostiučinění.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Ty už jsi to teda nakousla, ten loňský ročník. Mě zajímá, jaké máš zpětné vazby. Ne teď od těch ambasadorek, ale od těch lidí kolem, kteří s tebou spolupracovali na tom projektu. A vůbec, jakou podle tebe měl úspěšnost? Zřejmě asi ano, když pokračuješ dalším ročníkem a ještě přemýšlíš, jak ho rozšířit?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Já jsem to říkala už na začátku i toho loňského prvního ročníku i těm našim partnerům. Podívejte, my jsme schopni něco měřit. Nějaké analýzy dosahy v rámci sociálních sítí v rámci mediálních výstupů, ale to druhé, co nemůžeme měřit a co je velmi těžko měřitelné, je ten reálný dopad na toho člověka. A ty čísla jsme měli výborné, což jsem velmi vděčná i jak v rámci výstavy, která vlastně byla ve Forum Nová Karolina, běžela 3 měsíce a lidé nám potom psali "to jsme viděli, wow, to jsme vůbec netušili, že tahle žena, kterou znám z práce nebo kterou znám, že bydlí vedle, že má takový příběh". Takže tahle zpětná vazba byla pro nás takovým signálem, že aha, je to dobré, jdeme vidět, má to ten efekt. A to druhé je, že nám přišly dvě zpětné vazby od žen. I když to není úplně naše primární cílovka, tak přece jenom i na ně to mělo vliv s tím, že díky tomu projektu získaly sebevědomí. Projekty, které ony měly namyšlené realizovat. Taky řešily. Bylo tam mám pocit, téma alkoholu a něco ještě dalšího, ženy v podnikání, podpora žen v podnikání. A díky tomu, že nějaká Vindy Krejčí ze Šumbarku, udělala nějaký takový projekt a měl úspěch, tak je to motivovalo. A to je pro mě taky velké zadostiučinění.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Pojďme si říct, že cílíš na skupinu dětí a mládež 13+. Potýkají se v dnešní společnosti častokrát s těmi tématy, které ty vytahuješ?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: My jdeme tou cestou, že se díváme na to, co se děje a na to reagujeme. I třeba z loňska ta témata, jako je psychické zdraví, nějaké sociální vyloučení, domácí násilí, šikana, to jsou bohužel faktory a jevy, které jsou ve společnosti. Ale letos jsme přidali ještě nové a je to nějaké reprodukční zdraví. Přemýšleli jsme nad tím a potom časem, čím víc jsme se bavili s těmi ženami, které už za sebou něco mají, tak jsme otvírali téma mateřství. A potom jsme se bavili i s mladými dívkami nebo mladými lidmi obecně. A teď je to takové to, že mají pocit, že buď a nebo. A měli jsme pocit, že když už jim budeme říkat, že mohou dosáhnout všeho a že se mohou věnovat té kariéře nebo čemukoliv, takže nám přišlo fér, aby věděli, že pokud odsunou to mateřství, tak jsou nějaké cesty toho, jak si pojistit v uvozovkách, že budou mít tu možnost, třeba jako je social freezing a podobně. O tom se hodně bavíme, protože častokrát vidíme, že spousta mladých lidí má problém vůbec otěhotnět. A to si myslím, že je důležité téma budoucnosti a nějaké nejbližší budoucnosti.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Já jsem v úvodu řekla, že letošní ročník je rozšířený o spolupráci se studenty. Na čem ta spolupráce spočívá?

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Ve spolupráci s neziskovou organizací Teen Enterprise, což jsou zkušené podnikatelky, které právě se věnují mentoringu mladých lidí, tak jsme vymysleli soutěž. Studenti mají vytvořit nějaký projekt, byznys plán, nápad, vlastně cokoliv a dát to dohromady. My těm postupujícím do druhého kola poskytneme nějaký mentoring, nějakou zpětnou vazbu a samozřejmě ti, co se dostanou do finále, tak se setkají i s těmi našimi ambassadorkami. To jsou úspěšné ženy v různých oborech. Dostanou od nich zpětnou vazbu a získají také finanční odměny a další velmi zajímavé dárky od našich partnerů. Ten cíl je podpořit je v tom, že mohou to dokázat, že nic není nemožné, protože já to vidím sama na sobě. Kdybych na základní škole nezkoušela, nedělala například nějaké školní rádio, tak to sebevědomí možná je někde jinde. A že je to někdy o tom, aby dostaly tu příležitost ty děti, které nemají možná rodiče, kteří je vezmou do práce nebo je můžou nějak obohatit co se týče podnikání. My jim chceme dát tuto příležitost.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Vraťme se ještě k ambasadorkám. Celý projekt je nazván The ŽENY. Je o ženách. A máš to i takhle do budoucna? Přemýšlíš o tom, že to vždycky budou ženy? Narážím na genderovou vyváženost celého projektu.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Já jsem ráda, že to říkáš, protože já vždycky na začátku říkám "my nejsme feministický projekt!. Třeba někdy bude nějaký The MUŽI, kdo ví. Ale je to o tom, že když se podíváme na tu naši cílovou skupinu, na tu, když to řeknu možná víc technicky, na tu střední třídu. Tak z těch chudších rodin, z těch sociálně vyloučených například, kam my směřujeme a kam se díváme, tak co dělají ženy za zaměstnání? Pokud nejsou třeba doma s těmi dětmi, tak jsou prodavačky, mají nějaké hůře placené zaměstnání. A i když je to skvělé a například zdravotní sestřičky jsou za mě úplně, že je cením za to, kolik mají práce, tak pořád se to podle těch statistik řadí mezi hůře ohodnocené zaměstnání. A my těmhle dětem, těmhle mladým lidem chceme ukázat to, že tu ženu znají, tu maminku znají v téhle pozici, kdy opravdu musí dřít, aby vydělala nějaké hezké peníze pro tu rodinu. Takže to jde i jinak. Takže je to v podstatě o tom trošičku změnit pohled ve společnosti na ženy a ukázat těm mladým dívkám, že je nepřeberné množství profesí, skvělých profesí, které mohou dělat.

Renáta Eleonora Orlíková, TV POLAR: Krásná tečka na závěr našeho rozhovoru. Díky za něj.

Vindy Šmehlík Krejčí, moderátorka, modelka, ředitelka projektu The ŽENY: Děkuju mockrát

Redakčně upraveno / zkráceno.

Zdroj: https://polar.cz/porady/host-dne/host-dne-28-08-2024-17-14