Miniexpres Horní Suché
- Zpravodajství z Horní Suché od redaktorky Báry Kelnerové a kameramana Michala Hulvy
- Den dětí na náměstí nabídl zábavu pro celé rodiny
- Školní hřiště v Horní Suché zaplnila oslava Dne dětí
Den dětí na školním hřišti je vždy příležitostí, kdy žáci mohou rodičům ukázat, jak jsou šikovní, a na oplátku jsou pro ně připraveny soutěže a zábava na celé odpoledne.
Romana Zahradníková, ředitelka ZŠ a MŠ Horní Suchá: „Naše děti se připravovaly zhruba měsíc pod vedením paní učitelek, které s nimi secvičily vystoupení v jednotlivých ročnících, a potom zlatým hřebem odpoledního programu bylo společné vystoupení prvního stupně. Na děti i na učitelky jsme velice hrdí a pyšní.“
Den dětí neboli radovánky pořádá Sdružení rodičů.
Pavel Přichystal, předseda Sdružení rodičů: „Letos jsme si i přes nepřízeň počasí, kterou jsme vlastně prožili v ranním období, připravili standardně nádherné stánky, ať už co se týče občerstvení, anebo na skákání. Mají tady spoustu hradů, spoustu vodního zorbingu i zorbingu na trávě. Je tady připraveno ze školy asi nějakých 11 stanovišť a máme tady pro děti virtuální realitu.“
Anketa: „Mně se tady líbí. Vystupovali jsme tady s pompony.“ A co říkáš na ty soutěže? „Jsou fajné.“
Anketa: „Já jsem přišla s babičkama, s mamkou a mým menším bratrancem. My soutěžíme a plníme různé úkoly.“
Anketa: „Asi se mi nejvíce líbí sněhulák.“ Jaké soutěže tady dneska byly? „Bylo skládání, házení, chození, s angličtinou tu bylo něco.“
Z každé vydařené akce má Sdružení rodičů radost.
Pavel Přichystal, předseda Sdružení rodičů: „Mým takovým cílem je mít 40 lidí, ale aktivních lidí, a těchto akcí dělat podstatně více. A nebráníme se samozřejmě, když k nám přijdou další aktivní rodiče, protože já už jsem to říkal minule, nikdy nás není dost.“
A tomu odpovídá i motto Sdružení rodičů: Vše, co děláme, děláme pro naše děti a děláme to rádi.
---
Den dětí na školním hřišti je vždy příležitostí, kdy žáci mohou rodičům ukázat, jak jsou šikovní, a na oplátku jsou pro ně připraveny soutěže a zábava na celé odpoledne.
Romana Zahradníková, ředitelka ZŠ a MŠ Horní Suchá: „Naše děti se připravovaly zhruba měsíc pod vedením paní učitelek, které s nimi secvičily vystoupení v jednotlivých ročnících, a potom zlatým hřebem odpoledního programu bylo společné vystoupení prvního stupně. Na děti i na učitelky jsme velice hrdí a pyšní.“
Den dětí neboli radovánky pořádá Sdružení rodičů.
Pavel Přichystal, předseda Sdružení rodičů: „Letos jsme si i přes nepřízeň počasí, kterou jsme vlastně prožili v ranním období, připravili standardně nádherné stánky, ať už co se týče občerstvení, anebo na skákání. Mají tady spoustu hradů, spoustu vodního zorbingu i zorbingu na trávě. Je tady připraveno ze školy asi nějakých 11 stanovišť a máme tady pro děti virtuální realitu.“
Anketa: „Mně se tady líbí. Vystupovali jsme tady s pompony.“ A co říkáš na ty soutěže? „Jsou fajné.“
Anketa: „Já jsem přišla s babičkama, s mamkou a mým menším bratrancem. My soutěžíme a plníme různé úkoly.“
Anketa: „Asi se mi nejvíce líbí sněhulák.“ Jaké soutěže tady dneska byly? „Bylo skládání, házení, chození, s angličtinou tu bylo něco.“
Z každé vydařené akce má Sdružení rodičů radost.
Pavel Přichystal, předseda Sdružení rodičů: „Mým takovým cílem je mít 40 lidí, ale aktivních lidí, a těchto akcí dělat podstatně více. A nebráníme se samozřejmě, když k nám přijdou další aktivní rodiče, protože já už jsem to říkal minule, nikdy nás není dost.“
A tomu odpovídá i motto Sdružení rodičů: Vše, co děláme, děláme pro naše děti a děláme to rádi.
---