Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Charitativní běh NF Křídla dětem

21.04. 9:30

Po loňském, historicky prvním běhu, je před námi 2. ročník charitativního běhu Nadačního fondu Křídla dětem, kde otevíráme srdce ochotě pomáhat nemocným dětem napříč nemocnicemi po celém Česku. Buďte u toho s námi a pomáhejme společně konkrétně.

VÍCE INFORMACÍ

BUĎTE S NÁMI U 2. ROČNÍKU CHARITATIVNÍHO BĚHU

Vybíháme opět v Ostravě-Porubě, kde celý příběh nadačního fondu začal, a to na oddělení dětské hemato-onkologie Fakultní nemocnice. Pro vyjádření podpory poslání nadačního fondu jsme se společně s Patronkami rozhodli vytvořit tradici každoročních charitativních běhů, abychom společně s vámi dětem v nemocnicích zpříjemnili jejich pobyt potřebnými dárky, na které jednotlivá oddělení nemají rozpočet.

Pojďme udělat radost sobě a něco pro své zdraví, a současně udělejme radost dětem a rodičům, kteří se s námi rozběhnout nemohou. A pokud ani vám okolnosti nedovolí účastnit se běhu, ale chcete děti podpořit, pak si přijďte užít atmosféru běhu a navštivte nás u stánku Nadačního fondu Křídla dětem před budovou VŠB Ostrava v neděli 21.4.2024, případně koukněte na web nadačního fondu a podpořte naši Jarní sbírku.

KOHO PODPOŘÍME A JAK?

Finanční výtěžek z 2. ročníku charitativního běhu Nadačního fondu Křídla dětem bude putovat na podporu renovaci a zvelebení oddělení nového pavilonu Oddělení dětské chirurgie Fakultní nemocnice Ostrava.

Startem běhu bude odstartována Jarní sbírka Nadačního fondu Křídla dětem, která má za cíl splnit přání ze seznamu potřebných dárečků nebo pomůcek každého jednotlivého dětského oddělení. Informace o jednotlivých odděleních si můžete prohlédnout zde.
Pokud se rozhodnete Jarní sbírku podpořit, můžete s námi běžet, můžete Vámi vybraný dáreček koupit a přinést jej k nám na stánek, nebo přispět libovolnou finanční částkou. Předchozí sbírky, fotky a videa z předávání si můžete prohlédnout zde.

Místo

Víceúčelová sportovní hala VŠB Ostrava
Víceúčelová sportovní hala VŠB Ostrava

Provozovatel

NF Křídla dětem

Sdílet