Pátá výstava fotoklubu Orlová

  • 1. ledna 2008,
  • 0:00,
  • Orlová,
  • Lukáš Hudeček

Galerii Domu kultury města Orlové opět obsadili fotografové. Orlovský fotoklub připravil už svou pátou výstavu.

Reklama

Orlovský klub, který obnovil svou činnost koncem roku 2005, vystavuje své fotografie několikrát ročně. Velkou výstavu, která teď probíhá v orlovském Domě kultury připravili jeho členové už po páté.

Radislav Hájek, předseda fotoklubu Orlová: „Členové vystavují prakticky průřez svou roční činností. Máme v současné době kolem 15 členů. 14 tvoří digitálně a jeden ještě alternuje a fotí analogově. Prakticky tady najdete fotografie všech možných témat, které zajímají amatérské fotografy. Je tady člověk samozřejmě ve všech různých podobách. Je tady příroda, krajina, je tady flora, fauna. Řekl bych, že nikdo není až tak vyhraněný a každý tvoří co ten rok přinese."

Výhodou digitální fotografie je možnost její pozdější úpravy nebo vylepšení v různých počítačových programech.

Radislav Hájek, předseda fotoklubu Orlová: „Snažíme se zasahovat co nejméně do toho procesu. Ono se těmi úpravami to dá v podstatě i zkazit, takže se snažíme minimálně do toho zasahovat, aby opravdu ten výsledek byl maximálně realistický. Nicméně jsou i takové pokusy, že fotografové chtějí využívat těch moderních možností a některé programy to opravdu umožňují, ale s tím se setkáváme zatím okrajově."

Pokud rádi fotíte, máte doma kvalitní fotoaparát a chtěli byste se ještě něčemu přiučit, dveře orlovského fotoklubu jsou pro Vás otevřeny.

Radislav Hájek, předseda fotoklubu Orlová: „Jsme otevření, jsme občanské sdružení a scházíme se proto každé pondělí vyjma prázdnin a svátků v 17.00 v Domě kultury v Orlové a vítáme každého vážného nebo seriozního zájemce o klubovou formu činnosti."

Výstavu orlovského fotoklubu můžete navštívit v galerii orlovského Domu kultury do 12. prosince.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

QX PROMOTION a.s.
Karviná
od 15 000 Kč

Detail

NAĎAL, s.r.o.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

QX PROMOTION a.s.
Karviná
od 15 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu