E-aukce energií pro domácnosti brzy i v Novém Jičíně

I v Novém Jičíne se lidé už brzy budou moct zapojit do elektronické aukce energií. Na místní radnici už proběhla první informační schůzka. Zájem lidí byl obrovský.

Reklama

Elektronické aukce pro domácnosti jsou v podstatě novinkou. Lidé mohou ušetřit peníze za elektřinu nebo plyn.

Alice Mazurková, zástupce společnosti organizující e-aukce pro domácnosti: "Sdružíme co největší počet domácností, oslovíme všechny dodavatele, kteří jsou na trhu, aby se zapojili do té elektronické aukce, kde online potom soutěží o celý ten balíček domácností."

Informační schůzky v Novém Jičíně se zúčastnily desítky zástupců i samotní majitelé nemovitostí. Většina z nich o účasti v elektronické dražbě vážně uvažuje.

Alice Mazurková, zástupce společnosti organizující e-aukce pro domácnosti: "Zájem je skutečně veliký. Je vidět, že si i starostové uvědomují, že to je skutečně služba pro občany."

K elektronickým dražbám energií pro domácnosti se přidávají i další města v kraji, aktuálně například Krnov, Opava nebo Orlová. Čím více lidí se v daném městě podaří dát dohromady, tím víc se většinou podaří snížit stávající cenu.

Jaroslav Dvořák (ČSSD), starosta Nového Jičína: "Je to pro občany a občané to tak cítí. Teď už jenom, aby se ta elektronická aukce povedla."

O tom, kolik lidé v Novém Jičíně mohou ušetřit za energie, se dozví už brzy. Elektronická aukce tady proběhne v květnu.
MPM -QUALITY v.o.s.
Nový Jičín
od 25 000 Kč do 30 000 Kč

Detail

Compass Group Czech Republic s.r.o.
Nový Jičín
od 18 000 Kč

Detail

Zdeněk Šopík, s.r.o.
Nový Jičín
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu