Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nová zkušebna karvinského orchestru Májovák

  • Karviná,

Dechový orchestr Májovák se přestěhoval do nové a modernější zkušebny. Byli jsme zvědaví, jak se v novém prostředí muzikantům hraje a jaká je ve zkušebně akustika.

Starou a nevyhovující zkušebnu vyměnil dechový orchestr Májovák za novou, modernější a v důstojnějším prostředí. Nachází se přímo v centru základní umělecké školy Bedřicha Smetany.

Petr Ženč, manažer orchestru: "Ty zkušení prostory jsou samozřejmě větší, než jsme měli do teď, tak to je samozřejmě i z tohoto důvodu. Ty akustické parametry jsou lepší."

V nových prostorech se už muzikanti sešli poprvé o víkendu.

Petr Ženč, manažer orchestru: "Jsme si to celé osahali, oťukali, jak to tady bude celé vypadat a působit. Nicméně musím říct, že jsme velice spokojeni, že to je opravdu rozdíl proti tomu, co jsme měli do této doby."

Orchestr se hned po příchodu dirigenta pustil do práce. Začali zkoušet skladbu Carmina Burana ke svému 105. výročí založení.

Kromě zkušebny mají muzikanti k dispozici i další zázemí. Kancelář, skladové prostory pro nástroje a slavnostní uniformy a místnost pro notový archiv orchestru.
Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Horní Suchá
Horní Suchá
od 110 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků