Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Centrální příjem v havířovské nemocnici prochází rekonstrukcí

  • Havířov,

Centrální příjem v nemocnici prochází rekonstrukcí. Pacienti, kteří potřebují například na pohotovost, chirurgickou ambulanci, nebo příjmovou ambulanci, budou muset vcházet přes nově otevřenou budovu magnetické resonance.

Centrální příjem v nemocnici byl jedním ze slabých míst, co se týče triáže pacientů. To se nyní změní a to díky rekonstrukci.

Norbert Schellong, ředitel NsP Havířov: “V těch prostorech za mnou, tak vznikne kontaktní recepce, skleněná, ve které, když pacient přijde, vezme si lístek z vyvolávacího systému. Sestry, specialisté si ho přerozdělí podle toho, kam ten pacient patří a v dané ambulanci už uvidí, že takového pacienta mají na čekačce. Slibujeme si od toho větší transparentnost, větší bezpečnost, co se týče přijmu pacienta, zrychlení těch procesů. Teď v covidovém režimu se to obnažilo v celé nahotě. I z důvodu izolace těch pacientů v rámci covidového režimu, musíme tu akci provést v tuto chvíli, která není optimální, to přiznávám, ale musíme to udělat teď.”

Rekonstrukce centrálního příjmu bude probíhat do konce února. Nyní se podívejte, jakým způsobem se pacienti a návštěvníci dostanou tam, kam potřebují.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy