Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Covid se nevyhnul ani úředníkům havířovského magistrátu

  • Havířov,

I přes veškerá opatření onemocněla covidem v lednu část zaměstnanců magistrátu, a to právě na vytíženém úseku, kde se vyřizují doklady. Radnice prosí občany o trpělivost a pochopení.

Určitě nikdo nechce stát ve frontě, když si potřebuje něco vyřídit na úřadě. Bohužel covid se nevyhnul ani pracovníkům magistrátu. Dokonce v nedávné době na pracovišti evidence obyvatel, občanských průkazů, cestovních dokladů bylo v karanténě, případně nemocných čtrnáct zaměstnanců z osmnácti.

Milan Menšík, tajemník havířovského magistrátu: “My přijímáme organizační opatření, zaměstnanci pracují na dvou směnách, jsou tedy rozdělení do dvou skupin tak, abychom mohli plynule vybavovat úřední záležitosti občanů. Pokud by se některý ze zaměstnanců nakazil na jejich spolukolegy by byla uvalena karanténa, v té chvíli nastupuje ta druhá skupina. Bohužel je jasné, že s polovičkou lidí nemůžeme podávat 100% výkony. Je nám to naprosto jasné, ale zatím jsme byli nuceni jenom jeden jediný den zrušit. Jsme v režimu nouzového stavu v souladu s usnesením vlády je magistrát otevřen dvakrát pět hodin v týdnu. Je mi to strašně líto, ty fronty prostě jsou a já bych v této chvíli chtěl požádat veřejnost, aby jejich záležitosti, které posečkají, ať odloží pokud možno na lepší časy.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy