Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovská nemocnice žádá občany o dodržování časů na očkování

  • Havířov,

Havířovská nemocnice je očkovacím centrem. Podle množství vakcín uvolňuje volné termíny pro očkování. Pro zdravotníky je ale důležité, aby lidé chodili na vakcinaci v přesně stanoveném čase.

Havířovská nemocnice se snaží, aby v očkovacím centru probíhalo vše bezpečně a logisticky správně. Vyšla vstříc i lidem, kteří si neví rady s registrací a využila spolupráce s úředníky magistrátu. Ti jsou zejména seniorům k dispozici ve vestibulu. Nemocnice ale potřebuje pomoc i od samotných lidí, kteří přicházejí na očkování.

Irma Kaňová, PR manažer NsP Havířov: "Žádáme všechny občany, aby přicházeli do očkovacího centra až opravdu bezprostředně před uvedenou hodinou, na kterou jsou pozváni. A to z toho důvodu, abychom předcházeli hromadění velkého počtu lidí právě v té dané čekárně, která není příliš velká. Čekárna je rozdělena na zóny. V červené čekají všichni ti, kteří teprve na očkování jdou, do modré zóny se posadí všichni, kteří již mají po očkování a kteří by měli svých třicet minut strávit právě v tomto prostoru z důvodu bezpečnosti, aby se jim nic nestalo v případě nežádoucích účinků. Na jeden termín je vždy objednáno několik občanů, kteří budou očkováni za sebou. Takže prosím počítejte s tím, že když jste objednaní například na 13 hodinu, tak můžete přijít na řadu až 13.30. Je to naprosto běžné a prosím mějte trpělivost i s našim personálem, který dělá vše, co je v jeho silách, aby vše odsýpalo hladce a aby jste neměli zbytečné prodlevy.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy