Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířov v pondělí spustil provoz velkokapacitního očkovacího centra

  • Havířov,

V pondělí v Havířově spustila nemocnice provoz velkokapacitního očkovacího centra. Během prvního dne dostalo vakcínu zhruba 300 lidí, kteří ocenili velký a vzdušný prostor i dobře propracovaný navigační systém.

Očkovací centrum v Havířově prošlo v pondělí prvním ostrou zkouškou. Pro všechny bylo důležité připravit vše tak, aby byl celý proces pro lidi jednoduchý a srozumitelný. A právě to bylo to, co nejvíce všichni ocenili.

anketa: “Je to hezky udělané. Je to rychlé. Tak jak registraci jsem měla udělanou rychle na městském úřadě, tak tady. Člověk vůbec nečekal. Přijdete na čas a jste hned hotová.”
anketa: “Perfektní, není víc k tomu dodat. Výborné. Byl jsem přihlášen dodatečně, protože se uvolnilo jedno místo. Tak mi volal záchranář, jestli se chci nechat očkovat dneska, že můžu přijet. Tak jsem se bleskově sbalil, přihlásili mě tady, naočkovali, teď čekám a půjdu domů spokojený.”
anketa: “Musím říct, že jsem velice překvapen a jde vidět, že když se té akce chytí lidé, kteří tomu rozumí a ví, co mají dělat, tak je to tak, jak má být. Skutečně od prvopočátku, přesný sled akcí, kde sednout, kde zajít, kde odpočívat. Chybí tu jediná věc, že na odpočinku tu mohl být míč a mohli jsme hrát basketbal. Jinak super."
anketa: “Já jsem spokojená. I v nemocnici i tady to mají dobře zorganizované.”
anketa: “Líbí se mi to samozřejmě. Viděla jsem to na Polaru, takže jsem už věděla, co a jak. Ochotní, vůbec to nebolí. Spokojenost.”

Nemocnice má dobře vymyšlený i systém, jak dlouho má člověk čekat v odpočinkové zóně.


Irma Kaňová, PR manažer NsP Havířov: “První den jsme otevírali v 7 hodin ráno tak, jak jsme si to naplánovali. Ještě v průběhu víkendu tady probíhaly poslední úpravy tak, aby jsme dnes mohli všechno spustit. Myslím, že je průběh naprosto hladký. V tomto vzdušném prostoru se všichni klienti, kteří se přijdou naočkovat, se opravdu ztratí. Takže je to posun oproti původnímu prostoru."

Mnozí senioři se chodí ptát, zda se mohou v očkovacím centru také zaregistrovat do rezervačního systému. V hale to ale nelze. I nadále funguje registrace v prostorách vstupní hale nemocnice, na odboru sociálních věcí magistrátu, nebo v domovech s pečovatelskou službou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy