Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Stonavští fotbalisté zakončili další sezónu

  • Stonava,

Na hřišti SK Stonava sehráli domáci borci poslední zápas sezóny. Celkově v tabulce skončili druzí.

Stonavští fotbalisté mají za sebou poslední zápas sezóny. Na domácím trávníku hostili Dobrou, kterou porazili 5:2. Stonava si připsala další tři body a v celkové tabulce se umístila druhá a to je důvod k pořádné radosti.

„V letošní sezóně se nám podařil hlavně podzim, tam jsme nasbírali hodně bodů a mohli jsme hrát trošku s klidem. Celkové druhé místo s takovým počtem bodů, to tady snad ještě nikdy nebylo, je to skvělý výsledek,“ řekl kapitán Tomáš Mančař.

Stonavské borce teď čeká krátká třítýdenní pauza. S dalšími tréninky začnou 9. července, první podzimní zápas sehrají 11. srpna. Soupeř zatím není znám. Co se týče žáků, jak už jsme Vás informovali, stonavský kádr opouští čtyři hráči. S Davidem Šmeckem se vedení klubu rozloučilo po posledním zápase žáků. Filipu Jančovi, Davidu Wawrzykovi a Filipu Tycovi se za reprezentaci obce děkovalo před zahájením posledního zápasu mužů. Stonava nemá dorost, kluci se proto budou ve fotbale zdokonalovat jinde.

„Bohužel tady nemáme dorost, což nás mrzí. Rozloučili jsme se s nimi a poděkoval jim za všechno, co pro nás udělali,“ řekl předseda SK Stonava Martin Cyroň.

„Já jdu na vojenskou školu tak nevím, jak to bude, ale nabídky chodí,“ řekl Filip Jančo.

„Já momentálně hraju za Horní Suchou. Hraju za mladší dorost a tam jsem dostal skvělou nabídku, tak tam budu trénovat a pak se tady možná vrátím a budu hrát za muže,“ řekl David Wawrzyk.

„Ve Stonavě jsem si to moc užil. Bylo to tady super, je tady skvělá parta, uvidíme co mi život přichystá, ale je možné že se vrátím,“ konstatoval Filip Tyc.

Za svou reprezentaci kluci od vedení klubu obdrželi mimo jiné i novou klubou šálu, kterou teď hrdě nosí i fanoušci stonavského fotbalu.
Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Šakalí léta / muzikál

24.04. 19:00
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

25.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Střední odborná škola managementu a práva, s.r.o. ul. Mírová
Karviná
od 10 000 Kč/měsíc

Detail

ELANDOMY s.r.o. - Havířov
Havířov
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace
Rychvald
od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků