Kdo ví, kde budu zítra? Diskuze mezi uznávanými novináři Jindřichem Šídlem a Tomáše Etzlerem

  • 7. listopadu 2019,
  • 9:22,
  • PR

Tentokrát zvou Dolní Vítkovice na diskuzi se známými novináři Jindřichem Šídlem a Tomášem Etzlerem. Jak to dopadne, když se tito dva profesionálové potkají u jednoho stolu? Tomáš Etzler, jako spolupracovník americké CNN a bývalý reportér České televize v Číně bude povídat o současné novinařině. Co tato profese obnáší dnes, v době sociálních sítí? V čem je americká žurnalistika jiná než evropská, respektive česká? A proč vlastně lidé odcházejí do zahraničí? Zjednodušeně dva novináři spolu diskutují o řadě zajímavých témat a zároveň pokřtí svou knihu „Kdo ví, kde budu zítra?“.

Industriální areál Dolních Vítkovic přiláká ročně více než 1,6 milionů návštěvníků zejména proto, že je programově velmi pestrý. Na své si zde přijdou všechny věkové kategorie od nejmladších až po seniory. Vybírat si mohou mezi návštěvou Světa techniky, science centra se spoustou interaktivních expozic, zúčastnit se komentované prohlídky, která je zavede po stopách historie výroby surového železa nebo těžby uhlí. Novinkou nejsou ani hudební koncerty, které lákají milovníky dobré muziky či účastníky zahraniční kongresy a konference.

Buďte u toho 22. listopadu v Kavárně U6 v Dolních Vítkovicích v Ostravě od 17:00 hodin. Vstupné je zdarma.LP Okno - Trans s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 41 000 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 22 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Výchovný ústav, Nový Jičín, Divadelní 12
Nový Jičín
od 33 000 do 42 300 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků