Pořadatelé Líhně odmění hudebníky i fanoušky!

  • 29. září 2022,
  • 11:21,
  • PR

Doslova jen hodiny dělí fanoušky mladých a nadějných hudebních skupin od začátku 21. ročníku největší středoevropské klubové soutěže Líheň! Přihlásilo se do ní na 200 kapel a o jejich úspěchu se bude rozhodovat v hudebních klubech před fanoušky a odbornou porotou už od tohoto čtvrtka!

„Jsme rádi, že můžeme v týmu spolupořadatelů přivítat hned dva nové kluby – ostravský BarBar, čímž se po letech v uvozovkách vracíme na proslulou Stodolní, kde jsme toho hodně zažili, a také havířovský klub ARENA, kde snad zahájíme éru živých produkcí. V obou bude soutěž probíhat tradičně ve čtvrtky. V pátky pak všechny zveme do prostor už tradičního partnera Líhně – karvinského klubu HardCafe,“ zve na večerní koncerty ředitel soutěže Marek Slonina z pořádající Viking agency s.r.o. Všechny koncerty začínají vždy v sedm hodin večer a vstup je tradičně ZDARMA.

„Nechceme navíc odměňovat jen soutěžící kapely, ale také jejich fanoušky. Na každé kolo tak pro ně máme připraveny soutěže s našimi partnery, nebo ochutnávky zdarma. Určitě si tak užijí nejen dobrou muziku, ale i doprovodný program. Pro ty, kdo by za námi nemohli do klubů zamířit, pak již brzy vyhlásíme i internetové Soutěže pro FANS, kde hrajeme o věcné ceny partnerů,“ dodává Slonina s tím, že toto vše je možné právě jen díky skvělé spolupráci s partnery a především městem Havířov, kde soutěž před 21 lety vznikla a má dosud své pevné místo. „Také hudebníci si díky partnerům přijdou na své – máme pro ně připraveny odměny za více než sto tisíc korun a stále pracujeme nad dalšími. Směřujeme je zejména na další rozvoj hudebníků, ale také na společně strávené chvíle, které kapely utužují,“ vysvětluje.

Program soutěže se stále upřesňuje a doplňuje a aktuální složení soutěžních kol a jména účinkujících najdou fanoušci na sociálních sítích a stránkách soutěže www.lihen.czWC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o. - Bílovec
Bílovec
od 8 500 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

IT Prime s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků