Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostrava hostí putovní přehlídku uměleckých fotografií Czech Industry Photo

Až do 21. listopadu hostí Ostrava putovní přehlídku uměleckých fotografií Czech Industry Photo. Na Umělecké ulici u tramvajové zastávky Elektra si můžete zdarma prohlédnout dvacítku velkoformátových obrazů odhalující potenciál a skryté krásy českého průmyslu. Vedle lokálních podniků jako Liberty Ostrava nebo BONATRANS GROUP jsou zastoupeni technologičtí lídři z celé České republiky, Akademie věd i přední technické univerzity včetně VŠB-TU Ostrava. Snímky jsou doplněny o dvojjazyčné příběhy úspěšných instalací, vynálezů a kreativních inovací, které český průmysl zviditelnily v zahraničí.

„Výstava Czech Industry Photo má letos za cíl představit v deseti městech Čech a Moravy především mladé generaci vše, co se pod slovem průmysl skrývá. Rovněž je tak motivovat ke studiu vědy či technických oborů, které by je mohly bavit a do budoucna i skvěle živit,“ říká zakladatelka Kateřina Škopková.

Tato putovní vzdělávací přehlídka zároveň zprostředkovává pohled na pracovní postupy, nové obory a profese ve výzkumu, vývoji, výrobě, v průmyslovém designu či transferu energií. Fotovýstavu lze navštívit také v online podobě na webových stránkách www.czechindustryphoto.com v českém a anglickém jazyce.

Czech Industry Photo je realizováno bez státních a evropských dotací jen za podpory srdcařů, spolupracujících médií, asociací a partnerů, kteří v kreativní průmyslové osvětě spatřují důležitost a smysl.

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

Jiří Červinka - pracoviště MSK
Bravantice
od 29 400 do 33 600 Kč/měsíc

Detail