Již třetí ročník projektu BALÍČEK PRO RADOST právě vrcholí

  • 1. prosince 2022,
  • 10:19,
  • PR

Letos se do něj zapojí šest základních škol, včetně jejich přidružených mateřských školek z Ostravska a Hlučínska. Děti ve spolupráci s rodiči připravují dárkové balíčky, které potom tvůrci projektu převezmou a předají do vybraných domovů pro seniory a Ostravské pobočky Charity.

 Loni se podařilo nasbírat přes tisíc balíčků a to vše jen za pomoci pár přátel, sponzorů a známých, které tento projekt oslovil. Nemalý dík patří učitelům a vedení škol, které s dětmi připravuji pozdravy, obrázky a malé rukodělné předměty jenž potěší svým srdečným odkazem v balíčcích. Přidat se mohou také jednotlivé firmy nebo kolektivy, či samostatně každý, kdo má chuť udělat někomu radost, Celá sbírka se letos uzavírá 9. prosince v pátek a následující týden se o balíčky postaráme tak, aby se na žádný nezapomnělo, všechny byly vyzvednuty a v pořádku předány.

Stále hledáme dobrovolníky pro pomoc s distribucí a moc děkujeme firmám Bo dveře a Grattis za poskytnutí dodávky, řidiče a pohonných hmot je to neocenitelná pomoc. Také firmě Real expert za poskytnutí prostor k přenocování balíčků nebo firma Mystická mýdla, která připravila do balíčků překvapení.

Chcete se k nám přidat? Tak se podívejte na naše stránky a zavolejte, radost je nekonečná, těšíme se: www.balicekproradost.com

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov

Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 10

Základní škola Hlučín - Rovniny

Základní škola Kravaře

Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609

Základní škola a mateřská škola Horymírova Ostrava-Zábřeh

Autorka projektu Petra ZarodňanskáPrestige Health Care s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

JTI mont s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

První KEY - STAV, a.s. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků