Finále soutěže Líheň bude mezinárodní!

  • 2. prosince 2022,
  • 16:28,
  • PR

Hned tři země střední Evropy budou mít zastoupení ve Velkém finále 21. ročníku soutěže hudebníků Líheň. V sobotu 3. prosince od druhé odpolední se bude v havířovském klubu Stolárna rozhodovat o celkovém vítězi a pořadatelé připravili i řadu luxusních překvapení!

„Těšit se mohou hned na dva zástupce ostravského regionu, kapely ChráŇená Dílna a Silver Bliss a také na polskou kapelu Kinless z Krakowa a slovenské Badiány z Bratislavy. I stylově bude finálový koncert velmi barvitý od alternativního popu, přes drsný rock až po punk! A dnes již prozrazeným překvapením pro věrné fanoušky je vystoupení hosta Líhně – kapely Vypsaná fiXa!“ slibuje luxusní zábavu za pořadatele z havířovské produkční agentury Viking agency ředitel soutěže Líheň - Marek Slonina.

„Určitě velkou odměnou pro fanoušky je vystoupení Vypsané fiXy, která v současnosti vyprodává velké sály po celé republice. Bude ale odměnou především pro věrné fanoušky, nepořádáme totiž koncert této kapely, ale pozvali jsme ji jako hosta Velkého finále. Znamená to tedy, že kdo přijde včas na Líheň do Stolárny, bude mít jistotu účasti. Kdo přijde po naplnění kapacity sálu, se už prostě do klubu nevejde,“ upozorňuje Slonina s tím, že Velké finále se koná, díky finančnímu přispění Moravskoslezského kraje, Ministerstva kultury ČR, města Havířov a Ochranného svazu autorského, zcela zdarma. „Máme pro fanoušky připravenu na odpoledne i řadu soutěží o atraktivní odměny v řádu tisíců korun a tak s námi hosté určitě stráví velmi příjemné sobotní odpoledne,“ dodává. 

Více info na www.lihen.cz a sociálních sítích.Petr Veselý, Ostrava - Poruba
Ostrava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

O2 Czech Republic a.s. - Ostrava
Ostrava
od 32 000 do 62 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - okres Opava
Opava
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků