Den otevřených dveří na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné

  • 23. ledna 2023,
  • 8:00,
  • PR

Jednou z tradičních akcí, kterou na počátku každého roku Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné připravuje pro uchazeče o studium, je Den otevřených dveří. Záměrem akce je informovat uchazeče o možnostech a podmínkách studia na fakultě, stipendijních programech, možnostech a nabídkách zahraničních stáží, ubytování a stravování, propojení teorie s praxí. Součástí je také prohlídka fakulty.

Program osobního setkání bude zahájen dne 26.1. 2023 v 9:00 hodin v malém sále fakulty. Moderátoři představí jednotlivé studijní programy, seznámí uchazeče s podmínkami přijímacího řízení, nabídkou stipendijních programů, možnostmi absolvování zahraničních stáží apod. Chybět nebude prohlídka fakulty v doprovodu studentů.

V případě, že se zájemci o studium nebudou moct zúčastnit osobního setkání, bude připraven online Den otevřených dveří 26.1. 2023 od 16:00 hodin. Během přenosu představeny jednotlivé studijní programy, prostory fakulty, program Business Gate Academy, Univerzitní knihovna a koleje, možnosti výjezdů do zahraničí pro studenty v programu Erasmus+ a Buddy program, profesní centrum, stipendia, které fakulta nabízí, a různé akce konané na OPF. V průběhu vysílání budou moct zájemci psát své dotazy a v průběhu vysílání na ně získají odpověď. Záznam virtuálního dne otevřených dveří bude i nadále k dispozici na webových stránkách fakulty, youtube či sociálních sítích.Odkaz na stránky pro uchazeče: https://www.studujopf.cz/den-o...SAVETI Facility Management s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 125 Kč/hod.

Detail

Easy Logistics, s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 50 000 Kč/měsíc

Detail

GADO, s.r.o., Albert Ostrava - Poruba
Ostrava
od 110 Kč/hod.

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků