Jarní prázdniny v MSK plné zábavy a sportu v Beskydech, Aquaparku Olešná a hale Polárka

  • 1. února 2023,
  • 15:17,
  • Komerční sdělení

Užijte si jarní prázdniny v Beskydech, Aquaparku Olešná a hale Polárka. Pokud vyrazíte do krásných beskydských hor, ať už na túru nebo lyžovat, co může být lepší, než se pak přijít zahřát do Aquaparku Olešná a zažít tak super aktivní prázdninový den.

V Aquaparku Olešná jsme si pro vás připravili prodlouženou otevírací dobu, abyste si mohli užít den plný zábavy už od rána. Prázdninová otevírací doba:

PO-PÁ od 10:00 do 21:00

SO-NE od 09:00 do 21:00

Otevírací doba bude prodloužena v těchto termínech:

6.2.-12.2. prázdniny: F-M, Přerov

13.2.-19.2. prázdniny: Nový Jičín

6.3.-12.3. prázdniny: Ostrava, Prostějov

13.3.-19.3. prázdniny: Karviná a Havířov

Našim prázdninovým TIPem je AQUASAUNA = 3 hodiny v bazénu a saunách (Finská sauna, Slaná římská lázeň, Turecká parní lázeň se světelnou terapií, Infra kabiny).

Pro příznivce zimních aktivit je v hale Polárka připraveno 6 bruslení během celého týdne jarních prázdnin Frýdku-Místku. K již plánovaným bruslením přibylo ještě jedno ranní bruslení rodičů s dětmi v úterý 7. 2. v čase 8:45-9:45. Termíny všech bruslení naleznete zde https://www.halapolarka.cz/brusleni-verejnosti/. A pokud zrovna nemáte brusle, nebo helmu pro vašeho prcka, nezoufejte, vše vám rádi zapůjčíme.

To ale není vše, co hala Polárka nabízí, vyzkoušet můžete i další sportovní aktivity jako jsou badminton, ping pong anebo úterní zumba. Badminton si u nás můžete zahrát i bez vybavení u nás není problém. Raketu vám půjčíme a míček si zakoupíte na recepci haly Polárka. Tak neváhejte a REZERVUJTE si svůj termín.

Prožijte chvíle pro všechny zamilované během 3 hodin absolutního relaxu s romantickou hudbou v bazénu a Saunovém světě se skleničkou Prosecca v ruce. Oslavte svátek všech zamilovaných netradičně a vezměte svého milého/svou milou na speciální Valentýnské plavání při svíčkách, které proběhne v sobotu 11. února v čase 19:00-22:00 v Krytém aquaparku Olešná.

Chcete strávit jarní prázdniny aktivně a užít si je naplno? Aquapark Olešná a hala Polárka ve Frýdku-Místku jsou pro Vás ta správná místa.

Více informací najdete zde:

https://www.aquapark-olesna.cz/

https://www.halapolarka.cz/Bruno Bystřický - ABYS, Ostrava
Ostrava
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Vitakraft CHOVEX s.r.o. - pracoviště Třanovice
Třanovice
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Lesní mateřská škola Malina z. s. - Třinec
Třinec
od 31 500 do 36 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Komerční sdělení

Více