HSF System a Jaroslav Kulhavý do toho šlápli společně. Chtějí pomoci české cyklistice

  • 22. května 2023,
  • 20:59,
  • Komerční sdělení

Stavební skupina HSF System podporuje Jaroslava Kulhavého v další „vrcholové“ kariéře. Součástí spolupráce je podpora nového týmu Ostra-Multicraft Čeladná, účast české bikerské legendy v závodech v terénním triatlonu a také propagace české cyklistiky v rámci nově vzniklého spolku Multisport Čeladná.

Stavební skupina HSF System podporovala Jaroslava Kulhavého v závěru jeho profesionální bikové kariéry i při jeho cyklistické rozlučce v Dolních Vítkovicích v Ostravě. „Nadchly nás plány Jaroslava Kulhavého pro jeho další kariéru, které jsou spojené zejména s výchovou mladé cyklistické generace a s propagací cyklistiky mezi širokou veřejností. To vše je v souladu s naší firemní kulturou postavenou na podpoře pohybu a zdraví,“ říká Tomáš Hess, obchodní ředitel a člen představenstva stavební skupiny HSF System.

Legenda světové horské cyklistiky založila za podpory obce Čeladná a dalších partnerů včetně HSF System nový cyklistický tým Ostra-Multicraft Čeladná. Ten se bude orientovat na horskou a silniční cyklistiku a budou v něm působit zejména mladí jezdci. „Hlavním cílem sezóny nejsou ani tak výsledky, jako snaha o dosažení optimálního chodu týmu, abychom vytvořili mladým cyklistům profesionální podmínky pro jejich rozvoj,“ doplňuje Jaroslav Kulhavý.

Mezi další aktivity Jaroslava Kulhavého, podpořené stavební skupinou HSF System, patří založení spolku Multisport Čeladná, který se bude zaměřovat na propagaci sportu a cyklistiky, sdružování zájemců o cyklistiku z řad široké veřejnosti (hlavně dětí a mládeže) a pořádání sportovních akcí a společných vyjížděk. HSF System také podporuje Jaroslava Kulhavého v jeho účastech na závodech světového poháru v terénním triatlonu XTERRA.

Mezinárodní stavební skupina HSF System je v podpoře českého amatérského i profesionálního cyklistického sportu dlouhodobě aktivní. Mimo spolupráce a aktivit s Jaroslavem Kulhavým podporuje v cyklistické oblasti českou závodní stáj Česká spořitelna – Accolade Cycling Team, populární závod horských kol pro širokou veřejnost HSF System Bike Čeladná, unikátní seriál pro amatérské sportovce Datart Valachy tour, předvánoční UEC Evropský pohár v cyklokrosu Ostrava nebo systém sdílených kol Nextbike v Ostravě.

Stavební skupina HSF System

Mezinárodní stavební skupinu HSF System tvoří česká stavební společnost HSF System (vznikla v roce 2002) se sídlem v Ostravě a slovenská stavební společnost HSF System SK (vznikla v roce 2010) se sídlem v Žilině. Stavební skupina HSF System má další pobočky v Praze, Brně, Plzni, Bratislavě, Prešově a Nitře. Zaměřuje se na generální dodávky staveb a realizuje kompletní střešní a fasádní pláště moderních objektů včetně jejich rekonstrukcí. Správu budov zajišťuje prostřednictvím společnosti SK Facility. Developerské projekty realizuje pod značkou ANTRACIT. Česká společnost HSF System je držitelem Ceny hejtmana MS kraje za společenskou odpovědnost za rok 2022 v kategorii firem do 250 zaměstnanců. Rating Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství RABF za roky 2018-2022 zařadil společnost HSF System a.s. na 10. místo mezi 1235 posuzovanými stavebními firmami v České republice. Společnost HSF System získala také prestižní titul Stavba roku 2020. Ředitel společnosti Jan Hasík je držitelem titulu EY Podnikatel roku 2016 MS kraje. Slovenská společnost HSF System SK se opakovaně umístila v žebříčcích TREND Top 100 a Eurostav mezi předními stavebními firmami na Slovensku. Tomáš Kosa, jednatel společnosti HSF System SK, která patří do mezinárodní stavební skupiny HSF System, se dostal mezi šestici finalistů prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2022 na Slovensku.JINAK, z.ú., Ostrava
Ostrava
od 24 300 do 24 300 Kč/měsíc

Detail

ČOS - Česká ochranná společnost a.s. objekty Horní Suchá
Horní Suchá
od 17 300 Kč/měsíc

Detail

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Komerční sdělení

Více