Už 3. června pohodový a hudebně pestrý hudební festival Žně v porubském Pokladu

  • 25. května 2023,
  • 15:24,
  • Komerční sdělení

Jedinečný hudební zážitek, který jen tak někde neuslyšíte. V sobotu 3. června začíná pestrá hudební sklizeň od artového a etnojazzu po world music, světový folklor, beat boxing a originální výstupy známých českých divadelních a filmových tváří. Barbora Poláková, James Harries, Justin Lavash, Beata Hlavenková, Michal Horák, Slniečko a další. To vše na jednom místě, v jeden den na čtyřech hlavních scénách.

Festival Žně – ostravská hudební sklizeň na čtyřech scénách

Umělci vystoupí na čtyřech hlavních scénách v porubském Pokladu, včetně příjemného letního amfiteátru. Těší se na vás nepřehlédnutelná osobnost české hudební scény a pětinásobná držitelka cen Anděl Barbora Poláková. Charismatický britský muzikant s českými kořeny James Harries s jemně akustickými baladami. Vyhledávaný světový performer a jazzman Justin Lavash. Oblíbená ostravská kapela Nedivoč s autorskou tvorbou Jiřího Krhuta. Slovenská punkrocková divočina Slniečko s přesahem do world music. Nebo čtyřiadvacetiletý energický písničkář a Objev roku ve Zlatém slavíkovi Michal Horák s kapelou. A spoustu dalších nadžánrových interpretů.

Festival dostal jméno a tvář podle známé sochy Žně. Umělecké dílo Konráda Babraje, která vítá návštěvníky Pokladu ve foyeru a je neodmyslitelnou součástí kulturního domu.

Vstupenky na festival jsou v předprodeji za cenu 650 Kč. Lze zakoupit vstupenku i na letní scénu zvlášť v hodnotě 450 Kč. Veškeré informace o programu najdete na www.dkpoklad.cz., případně na sociálních sítích Facebooku a Instagramu @dkpoklad.Ollies dorty s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 33 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - Jablunkov
Jablunkov
od 8 650 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - Dolní Benešov
Dolní Benešov
od 17 900 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

Komerční sdělení

Více