Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kde si odpočinout? Dopřejte si Wellness den ve Velkých Karlovicích

Představte si jeden den, kdy nemáte na práci nic jiného než si pořádně odpočinout. Jeden den, kdy se můžete koupat v termálním bazénu, nahřívat se v sauně, dát si příjemnou masáž, k tomu něco dobrého k jídlu... zkrátka vyčistit hlavu a zahnat jarní únavu.

Zní to lákavě, že? Přesně takový zážitek najdete jen hodinku cesty autem od Ostravy, v relaxačním centru Wellness Horal Velké Karlovice. Balíček služeb nazvaný Wellness den pro zdraví je jako stvořený pro ty, co si chtějí dopřát víc než „jenom“ masáž, ale delší dovolená je zatím v nedohlednu.

Wellness den je v nabídce vždy ve všední dny. Je bez ubytování, tedy za příznivou cenu a zahrnuje vše, co je potřeba pro důkladný odpočinek:

  • Celodenní pobyt ve Wellness Horal s třemi termálními bazény, fitkem a saunovým světem
  • Exotickou masáž nebo beauty rituál v délce 50 minut
  • Tříchodové wellness menu k obědu ve Valašské hospůdce
  • Čajový a ručníkový servis včetně zapůjčení županu

Přečtěte si o Wellness dnu víc a rezervujte si včas svůj termín.

Wellness Horal: oáza odpočinku v Beskydech

Milovníkům kvalitní relaxace jistě není třeba Wellness Horal nijak zvlášť představovat. Rozkládá se ve známém karlovickém hotelu Horal uprostřed krásné přírody Beskyd. Je otevřeno denně od 9:30 do 21:30, na svůj odpočinek tak máte opravdu dost času.

Před masáží či beauty procedurou i po ní si můžete dle libosti užívat koupání v termálních bazénech se slanou vodou, saunový svět se saunovými rituály, protáhnout tělo ve fitku a podřimovat u šálku čaje na relaxačním lehátku s výhledem do přírody i na venkovních terasách, což je v jarních dnech obzvlášť příjemné. Přímo u bazénu a saun se občerstvíte ve Vital baru, oběd vám naservírují v hotelové restauraci.

A víte, co je nejlepší? Při Wellness dnu můžete kdykoli z wellness centra odejít a zase se vrátit zpět. Odpočinek tak dokonale skloubíte třeba s posezením na hotelové terase, procházkou po okolí nebo dalšími aktivitami. Přímo u hotelu je tenisový kurt, půjčovna elektrokol, bowling nebo Golfové hřiště Horal, kde nabízejí i zábavné lekce pro úplné začátečníky.

Vložit video: https://www.youtube.com/watch?v=4oPAuIZYYTo

Oslavenci za korunu a další tipy z Wellness Horal

Relaxační centrum Wellness Horal stojí za výlet na otočku i při jiných příležitostech. Věděli jste třeba, že:

  • V den narozenin mají oslavenci vstup do Wellness Horal za 1 korunu. Speciální nabídku má Wellness Horal i pro páry v den výročí svatby. Víc se dozvíte zde.
  • Ve všední dny platí ve Wellness Horal Tematické dny se zvýhodněnými nabídkami. Například ve středu platí akční výhoda pro seniory, v pátek zase mají děti zvýhodněný vstup za 99 korun.
  • Ve Wellness Horal pořádají až osmkrát denně oblíbené saunové rituály. Žhavou jarní novinkou jsou aroma rituály s vykuřovadly (denně v 17:30).
  • Masáže ve Wellness Horal provádí rodilé masérky z Thajska, Filipín, Bali a Jávy, což je zárukou špičkové kvality. Podívejte se na celou nabídku masáží.
  • Když se ubytujete v hotelu Horal, máte po celou dobu pobytu volný vstup do Wellness Horal. Využijte to třeba při cenově nejvýhodnějším pobytu Relaxační neděle.


Vážná dopravní nehoda v Ostravě, dvě mladé dívky vstoupily pod projíždějící auto

Dnes 9:13 | Ostrava-Jih | Lukáš Zavadil

Složky IZS zasahovaly v pátek odpoledne v Ostravě-Zábřehu na křižovatce ulic Výškovická a ulice U Studia u vážné dopravní nehody. Ve tři čtvrtě na pět převzali operátoři tísňové volání o střetu osobního vozidla se dvěma chodci. Na místo okamžitě vyjel lékařský tým ze základny v Zábřehu, dvě posádky rychlé zdravotnické pomoci a také policisté a hasiči. Záchranáři byli u zraněných během pěti minut.

Na zámku Hošťálkovy byly objeveny nové, dosud neznámé malby a fresky

Včera 14:45 | Celý MS kraj | Karel Soukop

Na zámku Hošťálkovy mezi Krnovem a Bruntálem objevili provozovatelé nové malby, o kterých nevěděli ani restaurátoři. Zámek měl v historii velké štěstí v tom, že nebyl zásadně devastován, pouze výmalby byly kompletně zatřeny. Před válkou patřil rodu Skrbenských a následně rodu Arco.

Novojičínská ZUŠka proměnila městský park ve velké pódium

Novojičínské Smetanovy sady obsadili hudebníci, tanečníci, zpěváci a výtvarníci ze základní umělecké školy. Touto přírodní uměleckou scénou se připojili k celorepublikovému festivalu ZUŠ Open.

Ostrava přispěje na opravy památek a městských staveb. Dotační program funguje už 15 let

Ostrava podporuje rekonstrukce a opravy památek a významných městských staveb už mnoho let. V posledních 15 letech pak fungují dva programy, které dělí podporované objekty na klasické nebo industriální a na sakrální stavby.

Festival činoherního divadla hraje týden po celé Ostravě

Tradičně na několika místech se bude letos opět odvíjet program činoherního festivalu Dream Factory Ostrava. Úvodní představení patřilo pražskému Činohernímu klubu. Vedle Vojty Kotka či Ondřeje Rychlého v něm hraje Marta Dancingerová, která je tváří letošního ročníku.

Mladí hasiči z Horní Suché měli na závodech premiéru, obsadili krásné páté místo

Mladí dobrovolní hasiči rádi trénují požární útok i štafetu uzlů. Ještě více ale mají rádi závody a poměřování sil s ostatními družstvy. A to mohli při konání osmého kola mládežnické ligy, kde mělo svou premiéru i družstvo z Horní Suché.

Příští rok začne II. etapa stavby jižního obchvatu Opavy. ŘSD vyhlásilo tendr na zhotovitele

Severní obchvat Opavy, který je v provozu od loňského léta, výrazně ulevil centru města. Využívají ho všichni řidiči, kteří míří z Ostravy do Krnova a Bruntálu nebo opačným směrem. Z centra Opavy by už brzy mohli zmizet i kamiony, které míří do Olomouce a Hradce nad Moravicí.

V Ostravě soutěžili dopravní policisté. Regulovčík roku musí zvládnout křižovatku i skvěle řídit

Ostrava opět po roce hostila dopravní policisty ze všech koutů MS kraje. Uskutečnil se totiž další ročník soutěže Regulovčík roku, který obnáší nejen perfektní řízení křižovatky, ale i další dovednosti, které musejí dopraváci ve službě zvládnout.

Fakultní nemocnici Ostrava pomáhá 125 dobrovolníků. Pacienti díky nim přicházejí na jiné myšlenky

23. května 2024 20:50 | Ostrava-Poruba | Yvona Fajtová | Expres Ostrava-Poruba

V ostravské Fakultní nemocnici nemocnici v současné době působí 125 dobrovolníků. Zajišťují servis nejen v kavárnách na onkologické a hematoonkologické klinice, ale pomáhají i odbornému personálu vyplnit čas pacientů.

Opava ušetří miliony na energiích díky fotovoltaickým elektrárnám na střechách škol a MDPO

23. května 2024 19:57 | Opava | Yvona Fajtová | Opavský expres

Město Opava připravuje řadu energetických projektů. V současné době už má vypsáno výběrové řízení na 8 fotovoltaických elektráren, které se objeví mimo jiné na střechách školských zařízení.

Těšínské divadlo uvádí kultovní komedii Škola základ života

23. května 2024 9:47 | Celý MS kraj | Libor Běčák | Kulturní okénko

Známý příběh ze života studentů septimy a kantorského sboru nastudovali herci Těšínského divadla. Diváci si připomínají řadu dnes už kultovních hlášek, včetně té o štěstí…

Mezi Polankou a Starou Bělou lze projet po cyklostezce. Na mostě přibyl pruh pro cyklisty

22. května 2024 12:09 | Celý MS kraj | Tomáš Kořistka | Ostravské minuty

Cyklistické propojení mezi Polankou a Starou Bělou je už zcela bezpečné. Na zrekonstruovaném mostě byl totiž přistavěn pruh, který je určen pro chodce a cyklisty a je oddělen od silnice.

Muzejní noc v historické budově Muzea Těšínska zavedla návštěvníky do světa módy našich předků

21. května 2024 20:44 | Celý MS kraj | Karel Soukop | Kulturní okénko

Mezinárodní Den muzeí nabídl návštěvníkům nevšední zážitky a nové pohledy na přítažlivé muzejní aktivity. V historické budově muzea v Českém Těšíně se hosté mohli přenést do světa módy i gastronomie našich předků. Historická budova Těšínského muzea patří k chloubám místní architektury.

Technická závada při nabíjení elektrokoloběžky způsobila požár bytu v Příboře, pět osob zraněno

21. května 2024 19:44 | Celý MS kraj | Lukáš Zavadil

V Příboře v úterý odpoledne hořelo v bytě v 7. nadzemním podlaží bytového domu. Bylo nutné evakuovat jeho obyvatele, což započali policisté, kteří dorazili jako první. Dům muselo opustit celkem 16 osob. Jeden člověk byl odnesen pomocí transportní plachty. Zranilo se celkem pět lidí.

Mezi Ostravou a Karvinou dochází kvůli bezpečnosti ke změně organizace dopravy

21. května 2024 16:20 | Celý MS kraj | Monika Danková | Regionální zprávy POLAR

Mezi Ostravou a Karvinou je silnice bezpečnější. Ředitelství silnic a dálnic se po dohodě s dopravními policisty rozhodlo snížit počet přímých jízdních pruhů a umístění baliset v křižovatkách. Po změně tady nedošlo k žádné dopravní nehodě.