Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Může jít pohodlí a elegance ruku v ruce? Podívejte se na pantofle Birkenstock!

Jestliže hledáte komfortní a zároveň trendy obuv na jaro a na léto, můžete do svých šatníků zařadit i stylové dámské či pánské pantofle od módní značky Birkenstock. Jedná se o obuv, která vás nezklame a my se na ni na následujících řádcích podíváme pěkně zblízka. Čtěte a nechte se inspirovat společně s námi!

Čím vynikají pánské a dámské boty od módní značky Birkenstock?

Dámské i pánské boty Birkenstock mají mnoho předností. Vynikají dobře odpruženou podrážkou, která správně tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Obuv Birkenstock pro muže a ženy je i poměrně lehká a dobře se tak s ní i cestuje. Boty Birkenstock jsou velmi odolné a jen tak se vám neodřou. Dámská a pánská obuv Birkenstock se hodí do domácích, ale i do pracovních či do městských outfitů. Je nesmírně pohodlná a zároveň má nadčasový design. Typická je pro obuv Birkenstock korková podrážka. Ta je dostatečně pevná a neklouže. Obuv Birkenstock najdeme v různém provedení. Model Pantoflů Birkenstock Madrid na answear.cz vás rozhodně nezklame.

V jakých barvách a s kterými dekorativními prvky letos kupovat obuv Birkenstock?

Obuv Birkenstock pro ženy a pro muže může mít mnoho podob. Chcete-li být letos opravdu trendy, zaměřte se na modely pánské a dámské obuvi Birkenstock v přírodních či v pastelových barvách. Béžové, krémové i modré boty Birkenstock tak budou určitě dobrou volbou. Volit pak lze i černá nebo bílá klasika. Tyto barvy jsou totiž univerzální a perfektně zapadnou i do tzv. kapsulových šatníků. Černé a bílé pantofle Birkenstock můžete kombinovat i s pestrobarevným oblečením. Obuv Birkenstock má na sobě také přezky v stříbrné nebo v zlaté barvě. Ty můžete vkusně sladit i se svými lesklými šperky, jako jsou hodinky, náušnice nebo náramky a prsteny.

S jakým módním oblečením a s kterými doplňky letos nosit pantofle od značky Birkenstock?

Pánské a dámské pantofle Birkenstock mohou nosit muži a ženy k nejrůznějším trendy oděvům a k stylovým módním doplňkům. Dobrou volbou budou letos na jaře a v létě kalhoty typu chino a halenka v boho stylu. Skvělý outfit vytvoříte i za pomoci pantoflů Birkenstock a džínů s vysokým pasem a s rozšířenými nohavicemi. Tento trend se do módy cyklicky vrací a právě teď je ten správný čas na to, abychom ho oprášili. In budou letos i trapézové a plisované sukně s vyšším pasem. Společně s obuví Birkenstock díky nim vytvoříte bezvadný elegantní outfit, který využijete do práce, ale i na nejrůznější typy oslav. K pantoflům Birkenstock se hodí dále i šortky v regular fit provedení. Doplnit je můžete koženým páskem ve stejném nebo v podobném odstínu jako má právě zvolená obuv Birkenstock. Nezapomínejte na to, že by měla vaše obuv Birkenstock a ostatní doplňky společně ladit. A to nejen barvou, ale i strukturou. Tím se celý outfit sjednotí a bude působit harmonickým dojmem. K pantoflům Birkenstock mohou muži nosit letos koženou tašku přes rameno a dámy větší kabelku. Ty budou letos zvláště in. Outfit pak můžete doladit i stylovým bucket kloboukem či slaměným kloboukem s širokou krempou.Následky silné bouře opět zaměstnávají hasiče po celém regionu, nejčastěji zasahují u polámaných a vyvrácených stromů

Dnes 15:12, vydáno dnes 7:44 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Od pátečního večera prošly přes Moravskoslezský kraj další série intenzivních bouřek. Silný vítr lámal a vyvracel stromy. Lidé na některých místech hlásili také větší kroupy. Hasiči mají i během soboty opět plno práce.

Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, nemocných s tuberkulózou už je jen minimum

Jediné plicní sanatorium zaměřené na léčbu tuberkulózy v Beskydech letos slaví 100 let svého působení. V Jablunkově si výročí připomněli zdravotníci, zástupci města i kraje, který zařízení provozuje.

Vedení Karviné ocenilo před koncem školního roku nejlepší žáky základních škol

Před koncem školního roku se zástupci vedení Karviné sešli s nejlepšími žáky základních škol, aby jim k jejich vynikajícím výsledkům pogratulovali. Letos ocenění proběhlo v kině Centrum, nechyběla společná snídaně a prohlídka zázemí kina.

O prohlídky výjezdových stanic záchranářů byl velký zájem

Včera 16:38 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Záchranáři v Moravskoslezském kraji pořádali Den otevřených dveří. Otevřelo se čtrnáct stanic v kraji. Dopoledne je hojně navštěvovali školáci a odpoledne veřejnost. Záchranáři představili techniku a předávali dobré rady v poskytování první pomoci a prevenci.

MS kraj nabízí bezúročné půjčky zaměstnancům Liberty

Moravskoslezský kraj připravil finanční výpomoc zaměstnancům huti, kteří se díky krachujícímu ocelářskému gigantu ocitli v existenčních potížích. Nabízí bezúročnou půjčku ve výši 25 tisíc korun.

Dětem v tíživé situaci proplácí obědy ve školách Moravskoslezský kraj

Včera 15:32 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Už 90 školských zařízení z Moravskoslezského kraje se pro příští školní rok přihlásilo do programu bezplatného stravování pro děti. V první vlně schválilo krajské vedení příspěvky v souhrnné výši 26,3 milionu korun. Další školy se do programu ještě mohou zapojit, hejtmanství přijímá žádosti až do konce letošního září.

Myslivec omylem zastřelil pytláka u řeky. Myslel, že je to postřelený divočák

Včera 10:06 | Celý MS kraj | Jiří Cileček

Policisté zveřejnili podrobnosti k tragické události v Ostravě-Přívozu z loňského listopadu. Myslivec tam při nočním honu zastřelil muže u řeky v rákosí. Myslel si totiž, že jde o divočáka, kterého předtím s kolegou postřelili a následně sledovali. Jak se ukázalo, zastřelený na místě pytlačil. Střelci nyní hrozí vězení.

Další ročník Festivalu v ulicích je skoro tady, letos představí více než 220 umělců

Oblíbený ostravský Festival v ulicích se blíží. 21. a 22. června už po třetí zaplní porubskou Hlavní třídu a její okolí a představí se na něm více než 220 umělců z 20 zemí světa.

Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let

Včera 15:13 | Ostrava-město | Libor Běčák

Společnost DIAMO společně s ministry Zbyňkem Stanjurou a Jozefem Síkelou představili plán, jak zajistit hořící Heřmanickou haldu. Lidi bydlící v okolí ochrání před zplodinami a prachem obrovský sarkofág.

Zdravotnická škola se na Den zdraví proměnila v nemocnici

Den zdraví na SZŠ a VOŠZ v Ostravě má dlouhou tradici a je primárně určen pro žáky ostravských mateřských škol a prvního stupně základních škol.

Svářeči

Ostrava Nástup: od 1. července 2024 od 35 000 do 44 000 Kč/měsíc

Jakub Unucka: Zelený vodík je drahý

Posláním Vodíkového klastru MS kraje je aktivní podpora rozvoje ekosystému vodíkového údolí Moravskoslezského kraje a uplatnění vodíkových technologií při hospodářské transformaci našeho kraje.

Žáci SŠ elektrotechnické získali zajímavé finanční ohodnocení

Včera 15:30 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal | Studuj u nás

MS kraj se stejně jako celá Česká republika potýká s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků v energetice. Jedním z nástrojů, jak situaci vylepšit, je motivace žáků studujících energetické obory. Přesně takovým případem je program Prokopa Diviše.

Projekt Tatra do škol přinesl vůz údržbářům

Včera 15:21 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal | Studuj u nás

Tatrovka určená pro Správu silnic MS kraje byla slavnostně předána na SPŠ a OA v Bruntále. Více v reportáži.

Pickleball Czech Open přilákal hráče z celého světa

Včera 11:31 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal

Ostravský rodák a světový tenista Ivan Lendl, jeho rival John McEnroe, André Agassi nebo třeba Steffi Grafová. Ti všichni propadli modernímu sportu s názvem pickleball. Zbrusu nové centrum pickleballu vzniklo i v našem kraji – v Dobré u Frýdku-Místku.

Žáci jsou z klimatických změn zděšeni, říká koordinátor

Včera 9:38 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal

MS kraj považuje za důležité, aby už žáci základních a středních škol vnímali klimatické změny, které se u nás v posledních letech dějí. Slouží k tomu například projekt Life Coala nebo třeba školení školních environmentálních koordinátorů.

Felinoterapie neboli kontakt nemocného s kočkou je novou podpůrnou terapií v krnovské nemocici

Animoterapie jsou v posledních letech stále oblíbenější podpůrné léčebné metody, spočívající v kontaktu nemocného se zvířetem. Patří sem například canisterapie, hippoterapie, či felinoterapie. Pomáhají v léčebnách nebo domovech seniorů a v poslední době pronikají do klasických nemocnic.